TeknoDiot
     
     
     

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 12 Temmuz

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler - 12 Temmuz

Bu hafta hangi film vizyona girmiş bakalım. Bu hafta da beyaz perdeye bomba gibi filmler gelmiş bulunmakta.

Her hafta çok iyi filmler sinema kategorimizde. Bu hafta sizleri tam 8 film bekliyor. 12 Temmuz haftasında biri yerli olmak üzere 7 yabancı film gösterime giriyor. İşte sizler için hazırladığımız haftanın filmleri listesi! İşte 12 Temmuz’dan itibaren vizyona giren filmler!

Vizyonda bu hafta 10 yeni film gösterimde! Hafta sonunda ikisi yerli, sekizi yabancı olmak üzere toplamda on yeni film seyirciyle buluşuyor.

[sp-related style=”dark” id=”49984″]

Amerikan Soygunu (American Animals)

Barty Layton yönetmenliğindeki ve Evan Peters‘ın başrolünde yer aldığı Amerikan Soygunu, sanat tarihindeki en büyük hırsızlıklardan birini konu edinen gerçek bir hikâyeden uyarlanıyor.


Arkadaşımın Aşkı (The Other Woman)

Daniel Auteuil‘in yönetmenliğini üstlenip başrolünde yer aldığı Arkadaşımın Aşkı, yıllar sonra karşılaştığı arkadaşı Patrick‘i akşam yemeğine davet eden Daniel’in, Patrick‘in yemeğe birlikte geldiği sevgilisi Emma‘dan hoşlanmasıyla gelişen olayları konu ediniyor.


Astronot Willy: Macera Gezegeni (Terra Willy: Planète inconnue)

Astronot Willy, ailesiyle yaptığı uzay yolculuğu sırasında kaybolan Willy‘nin, ailesine geri dönme çabası sırasında yaşadığı serüvenleri konu ediniyor.


Cin Deresi “Müsfer”

İlker Tunçay‘ın yönettiği Cin Deresi “Müsfer”, arkeolojik kalıntıları tespit ederek proje hazırlaması gereken bir grubun seçtikleri köye giderken tehlikeli cin kabilesi Müsfer cinlerinin yolundan geçmek zorunda kalışlarını anlatıyor.


Colette

ira Knightley ve Dominic West‘in başrolleri paylaştığı Colette, Nobel Ödülü’ne aday gösterilen ünlü Fransız yazar Sidonie-Gabrielle Colette’in 20. yüzyılın başlarında geçen gerçek hayat hikayesini konu alıyor.

 


Kaçış Planı 3 (Escape Plan: The Extractors)

Güvenlik uzmanı Ray Breslin‘in zamana karşı yarışarak bu kez birden fazla kişiyi kurtarmak zorunda olduğu serinin bu üçüncü filminde Sylvester StalloneRay karakterine hayat vermeye devam ediyor.


Kıyamet Deneyi (Aporia)

Rec Revan‘ın yönettiği Kıyamet Deneyi, silahlı bir grup tarafından zapt edilerek ölümcül bir deneyin parçası hâline getirilen insanların bu durumdan kurtuluş mücadelesini konu ediniyor.


Ölü Adam (Dead Man)

Jim Jarmusch‘un klasik filmlerinden Ölü Adam, vahşi batıya doğru bir yolculuğa çıkan William Blake‘in, Hiç Kimse adındaki Kızılderili ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını anlatırken filmin başrolünde Johnny Depp yer alıyor.


Ölümcül Sular (Crawl)

Kaya Scodelario‘nun başrolünde yer aldığı Ölümcül Sular, Florida’yı vuran kasırga sonucu yaşanan selde babasını kurtarmaya çalışırken alligatörlere karşı hayatta kalma savaşı veren Haley‘nin hikâyesini anlatıyor.


Yuvaya Dönüş

M. Hakan Kurşun‘un yönettiği Yuvaya Dönüş, günümüzde Yumi’nin öyküsünden 1985 yılında aşk yaşayan Zafer ile Keiko‘nun hikâyelerine kadar uzanan iç içe geçmiş olayları anlatıyor.

 

Bu hafta da vizyona giren filmleri sizinle inceledik, diğer haftalarda görüşmek dileğiyle takipte kalın.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Vodafone FreeZone Şampiyonluk Liginde Kartlar Yeniden Dağıtıldı

Umut Bilgen

Yemeksepeti’nden Sağlık Çalışanlarına 3 Milyon TL Değerinde 150 bin Adetlik Pizza Desteği!

Buğra Noyan

Turkcell’den Milyon TL’lik Enerji Tasarrufu

TeknoDiot Bey

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.