TeknoDiot
     
     
     

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler #12

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler #12

Bu hafta hangi film vizyona girmiş bakalım. Bu haftada beyaz perde dolu dolu gelmiş durumda. Her hafta çok iyi filmler yer alıyor. Bu hafta sizleri tam 7 film bekliyor. 

Bu hafta diğer haftalara nazaran daha fazla film vizyonda. Yerli, yabancı yapımlar beyaz perde de yerlerini aldılar. 2 Şubat 2018 itibarıyla ülkemizde vizyona giren filmleri sizin için bir araya getirdik. Bu hafta 7 yeni film vizyonda yerini aldı.

Tüm vizyona giren filmlerin gişeleri bol olsun diyelim ve lafı fazla uzatmadan sizleri vizyona giren filmler ile baş başa bırakıyoruz. İşte bu hafta beyaz perde de yer alan filmler.

Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi? Arif V 216’yı Geçti!

:: Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri

Tecavüz edilip vahşice öldürülen kızı Angela’nın üzüntüsünü atlatmaya çalışan Mildred Hayes (Frances McDormand), kasabanın şerifi Bill Willoughby (Woody Harrelson) ve kanun kuvvetlerinin bu konuda gerekli adımları atmadığına inanmaktadır. Cinayetin üzerinden aylar geçmesine rağmen katille ilgili somut bir delile ulaşılmaması, sonunda acılı anneyi oldukça farklı bir çözüme iter. Kasabanın çıkışındaki 3 büyük reklam panosunu kiralayan ve bunlara cinayetle ilgili şerifi suçlayan mesajlar yazdıran Hayes, vazgeçmesini isteyen herkese tek başına meydan okuyacaktır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Netflix, Android İçin Oynatma Hızı Özelliğini Test Ediyor!

Buğra Noyan

İlk Milli 5G Uyumlu Mobil İletişim Anteni!

Hüseyin Ceylan

Mercedes-Benz Türk “Yılın En İnovatif Otomotiv Markası” Seçildi

TeknoDiot Bey

1 yorum

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 2 Şubat 2018 at 22:30

Müthişmiş

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.