Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (1 Kasım 2019) - TeknoDiot.com

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (1 Kasım 2019)

Abone Ol 

Bu hafta hangi film vizyona girmiş bakalım. Bu hafta da beyaz perdeye bomba gibi filmler gelmiş bulunmakta.

Her hafta çok iyi filmler sinema kategorimizde. Bu hafta sizleri tam 5 film bekliyor. Kasım ayının ilk haftasında üçü yabancı ikisi yerli film gösterime giriyor. İşte sizler için hazırladığımız haftanın filmleri listesi! Kasım ayının ilk haftasından itibaren vizyona giren filmler!

Her hafta olduğu gibi bu hafta da gösterime giren filmleri sizler için derledik. İşte yerli ve yabancı toplamda 5 yapımın gösterime girdiği Kasım ayının ilk haftasında izleyebileceğiniz filmler;

 

Araf 3: Cinler Kitabı

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Araf 3: Cinler Kitabı, kardeşi Arda’yı kurtarmak için tehlikeli cinler aleminden derman arayan Nihal ile arkadaşlarının hikâyesini anlatıyor.

Filmin Türkiye çapındaki seansları için tıklayınız.

 

Merhaba Güzel Vatanım

Senaryosunu Ahmet Ümit’in yazdığı Merhaba Güzel Vatanım, yolu Moskova’dan geçen ünlü şair Nazım Hikmet’in hayatı ile onu örnek almış ve tıpkı onun gibi hayatının bir dönemini Moskova’da geçirmiş Ahmet Ümit’in hikâyesini anlatıyor.

Filmin Türkiye çapındaki seansları için tıklayınız.

 

Palyaço (Clown Motel)

Clown Motel, bir grup hayalet avcısının, bir zamanlar orada yaşamış olan palyaçoların ruhları tarafından işgal edilmiş bir motelin gizemlerini çözmeye çalışmalarını konu ediniyor.

Filmin Türkiye çapındaki seansları için tıklayınız.

 

Parazit (Parasite)

Usta sinemacı Bong Joon-ho‘nun Altın Palmiye ödülüne layık görülen filmi Parasite, metropolleşen Seul’un yuttuğu bir muhitte, bodrumdan hallice bir evde yaşayan Kim ailesinin, oğul Ki-woo’nun varlıklı Park ailesinin kızları Da-hye’nin özel öğretmeni olması sonrası başlarından geçenleri konu ediniyor.

Filmin Türkiye çapındaki seansları için tıklayınız.

 

 

Terminatör: Kara Kader (Terminator: Dark Fate)

Deadpool‘un yönetmeni Tim Miller‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Terminatör klasiğinin yaratıcısı James Cameron‘ın yapımcılığını üstlendiği Terminator: Dark Fate, gelecekten gelen Terminatörlere karşı mücadele eden Sarah Connor ile insan-cyborg hibridi Grace’in, T-1000’in güncellenmiş hâli bir Terminatörün peşinde olduğu genç bir kızı korumaya çalışmalarını konu ediniyor.

Göz atın:   Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 11 Mayıs

Filmin Türkiye çapındaki seansları için tıklayınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu