TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Sponsorlu » Bosch Özel Servis Merkezi

Bosch Özel Servis Merkezi

Bosch Özel Servis Merkezi

Kombi ve klima konusunda uzman bir marka olan Bosch siz değerli müşterileri için yepyeni ürünlerle hizmet vermeye devam ediyor. Bosch özel teknik servis ekibi olarak bizler servis sektöründe bulunuyoruz.

Dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz çağrı merkezi ekiplerimiz sayesinde klimalarınızda meydana gelen en küçük sorunda bile sizleri yalnız bırakmıyor ve hızlı bir şekilde servis hizmeti sunuyoruz. Bosch’un kalitesi ve sorumluluğunda hizmet veren firmamız müşterilerinin memnuniyetine önem veriyor. Fiyat listemiz bütçenizi zorlayacak cinsten değil. Servis aşamasında sizlere gerekli bilgileri sunup, sizler onay verirseniz işleme başlıyoruz. Fiyat listemizi sizlere sunmadan işleme başlamıyoruz böylece olumsuz bir durumla karşılaşmanıza izin vermiyoruz.

Özel Bosch Servis Merkezi – 444 7 856

7 gün 24 saat dinamik hizmet sunan telefon başındaki ekiplerimiz görüşlerinizi dinliyor ve servis taleplerinizi kayıt altına alıyor. Belirttiğiniz saatler içerisinde evlerinize konuk oluyoruz ve klimalarınızın gerekli servis işlemlerini kısa sürede yerine getiriyoruz. Yalnızca servis değil bakım işlemleri için de bizleri dilediğiniz an arayabilirsiniz. Klimalarınız için parça değişimi durumlarında orijinal Bosch parçalarını kullanıyoruz böylece klimanıza hiçbir şekilde zarar vermiyor aksine ürünün ömrünü uzatıyoruz.

Uzman bir ekiple çalışıyor ve güçlü altyapımıza güveniyoruz. Gezici ekiplerimiz sayesinde verilen saatlerin dışına çıkmadan evlerinize konuk oluyoruz. Siz değerli müşterilerimizi hiçbir zaman bekletmiyor ve zamanında servis hizmeti sunuyoruz. Garanti kapsamındaki ürünlere hızlı bir şekilde müdahale ediyor ve öncelik tanıyoruz.

Ayrıca Bosch Bulaşık Makinesi E04 Hatasının çözümü ve daha fazla arızanın nedenini yine blog kısmından takip edebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


2018 Filmlerini Filminisecizle Kalitesiyle İzleyin

Buğra Noyan

mSpy ile Whatsapp Yazışmalarını Okuyabilirsiniz

TeknoDiot Bey

Hibrid Bulut ve Veri Merkezleri

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.