BMW’ye Bir Ödül Daha

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, Türkiye’nin ilk ve tek müşteri memnuniyetini ölçen platformu Sikayetvar.com tarafından dördüncü kez ‘Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Sikayetvar.com tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenen ve bir yıl boyunca elde edilen 400 bin verinin incelenmesiyle belirlenen Achievement in Customer Excellence 2019 (A.C.E Awards) ödüllerinde BMW bir kez daha “Otomotiv Üst Segment Sektör Birinciliği” ödülünün sahibi oldu.

Şikayetvar.com tarafından Ankara’da düzenlenen, 21 sektörde müşteri deneyimini en iyi yöneten ulusal ve uluslararası 38 markanın temsilcileriyle hazır bulunduğu törende BMW, kendi alanında ödül alan marka olmayı başardı.

BMW'ye Bir Ödül Daha

Her yıl kullanıcıların katıldığı anketler üzerinden elde edilen veriler doğrultusunda ‘Müşteri Deneyim Endeksi’ adını verdiği ve en iyi müşteri deneyimi sağlayan firmaları belirleyen Sikayetvar.com, A.C.E Awards ile markaların başarılarını tescilliyor.

“En İyi Müşteri Deneyimini Yaşatan Firmaları” belirlemeyi amaçlayan araştırma, şikayetlerden elde edilen veriler ışığında, firmaların müşterilere dönüş hızı, şikayet çözüm süreci, çözüm hızı, sonuçtan memnuniyet ve teşekkür oranlarını esas alarak bir değerlendirme yapıyor.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu