BMW Z4 2019 Görselleri Basına Sızdı!

BMW Z4 2019 Görselleri Basına Sızdı!

Abone Ol 

Bu ay sonunda Pebble Beach Concours D’Elegance 2018 etkinliği sırasında tanıtılacak olan BMW Z4 2019 modeli tanıtılmadan önce basına görselleri sızdı!

takipçi satın al
takipçi satın al

Yeni BMW modelinin daha tanıtımı yapılmadığından teknik özellikleriden sizlere bu makalemizde bahsedemeyeceğiz ama yukarıda gördüğünüz galeride ki resimlerden yola çıkarak yeni model için çıkarım ve gözlem yapabiliriz.

Öncelikle arabaya verilen koyu turuncu renk bu BMW modelinin çok şık olmasını sağlamış. Ayrı yeten fotoğraflardan da gördüğümüz gibi yeni model araba açılır kapanır bir tavana sahip olacak. Buna ek olarak araç spor bir araba olarak tanıtılacak. BMW aracın iç tasarımının da sadelik ve teknolojiyi bir arada, orantılı kullanmaya özen göstermiş. Tüm kullanıcı panellerini sürücüye yakın tutarak ikinci şahıs için önünde herhangi bir panel veya desen kullanmamış. Bu tasarım bana eski kasa BMW e36 modellerinin iç tasarımını hatırlattı. Aynı tasarımı günümüzdeki teknolojiyle birleştirip kullanıcılarına sunmuşlar.

Araç tanıtıldığında teknik detaylarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Göz atın:   BMW'ye Bir Ödül Daha

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL