TeknoDiot.com
   
   
Anasayfa » Foto Galeri » BMW Z4 2019 Görselleri Basına Sızdı!

BMW Z4 2019 Görselleri Basına Sızdı!

BMW Z4 2019 Görselleri Basına Sızdı!

Bu ay sonunda Pebble Beach Concours D’Elegance 2018 etkinliği sırasında tanıtılacak olan BMW Z4 2019 modeli tanıtılmadan önce basına görselleri sızdı!

Yeni BMW modelinin daha tanıtımı yapılmadığından teknik özellikleriden sizlere bu makalemizde bahsedemeyeceğiz ama yukarıda gördüğünüz galeride ki resimlerden yola çıkarak yeni model için çıkarım ve gözlem yapabiliriz.

Öncelikle arabaya verilen koyu turuncu renk bu BMW modelinin çok şık olmasını sağlamış. Ayrı yeten fotoğraflardan da gördüğümüz gibi yeni model araba açılır kapanır bir tavana sahip olacak. Buna ek olarak araç spor bir araba olarak tanıtılacak. BMW aracın iç tasarımının da sadelik ve teknolojiyi bir arada, orantılı kullanmaya özen göstermiş. Tüm kullanıcı panellerini sürücüye yakın tutarak ikinci şahıs için önünde herhangi bir panel veya desen kullanmamış. Bu tasarım bana eski kasa BMW e36 modellerinin iç tasarımını hatırlattı. Aynı tasarımı günümüzdeki teknolojiyle birleştirip kullanıcılarına sunmuşlar.

Araç tanıtıldığında teknik detaylarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Haftanın PC Duvar Kağıtları #36

Buğra Noyan

Huawei ve Audi Anlaştı!

Buğra Noyan

Sony Xperia 5 Duvar Kağıtları (İndir)

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.