TeknoDiot
     
     
     

BlackBerry Efsanesi Müthiş Dönüyor!

BlackBerry Efsanesi Müthiş Dönüyor!

Bir zamanlar klavyeli modelleri ile hava attıran akıllı telefon markası BlackBerry uzun yıllardır piyasada pek gösteremedi.

Ekim ayında tamamen dokunmatik ve suya dayanıklı bir BlackBerry akıllı telefon ile karşımıza çıkabilir. Yeni çıkacak olan akıllı telefonun ismi BlackBerry Krypton kod adı olduğu söyleniyor. Birde yeni amiral gemisi olarak anılan BlackBerry Motion modeli ise tüm gerekli işlemleri yapılmış durumda.

:: Eski Telefonunu Getir, Yeniyi Götür Kampanyası Başladı!

Twitter’da akıllı telefon sızıntılarının kralı olarak görülen Evan Blass (@evleaks) BlackBerry Motion’a ait bir görüntü paylaş. BlackBerry’nin ilk olarak her telefonunun da bulunan fiziksel klavye ve tuşların bulunmadığı modelin ilk görüntüsü dikkatleri üzerine topladı.

BlackBerry Efsanesi Müthiş Dönüyor!

Metal kasaya ve sahip modelin saf Android işletim sistemi ile gelecek ancak BalcBerry Launcher ile gelecek. 3.5 mm kulaklık girişi hemen USB Type-C girişinin hemen solunda kalırken sağında ise hoparlör bulunuyor. Siyah ağırlıklı renk kullanılan modelde ana menüde de BlackBerry Motion‘un gelecek haftalarda resmi tanıtılması bekleniyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Tesla Kanunları Çiğnedi!

Adil Anıl Öktem

LG ve Qualcomm İş Birliğine Gitti

Umut Bilgen

İşte Half-Life 3’ün Tükçe Hikayesi!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.