Black Desert Online Steam’e Yüzde 50 İndirim Geldi!

Black Desert Online Steam’e %50 İndirim Geldi!

Abone Ol 

 

Tüm dünyada yeni nesil MMORPG oyunu olarak milyonlara ulaşan ve çok kısa zamanda Türkiye’nin en çok oynanan oyunu olarak kayıtlara geçen MMORPG oyunu Black Desert Online, 17 Mayıs 2018 Perşembe günü (bugün) Steam’ de yayınlanmaya başladı.

Oyuna yönelik yoğun ilgi sonrasında, Türkiye ve Orta Doğu bölgesine hizmet veren sekizinci sunucusunu devreye alacak olan yapımcı Pearl Abyss, Türkiye’ye özel etkinliklerine de çok önem verdiğini açıkladı.

[ilgiliicerik icerik_id=”17520″]
  • MMORPG oyunu Black Desert Online Steam üzerinde yayınlanmasını indirimle kutluyor.
  • 17 Mayıs’ta Steam üzerinde oyuncularla buluşan Black Desert Online, yüzde 50 indirim ve yeni kullanıcılar için özel sunucu olan Olvia ile başlangıcını yaptı.
  • Kullanıcıların yoğun ilgisi ve beklentisi sonrasında, 2018 yılı güncelleme takvimini öne çeken Black Desert Online Kara Şövalye, Mistik ve Striker sınıflarını hep birlikte oyuna ekledi.

Türkiye’nin en beğenilen MMORPG oyunu Black Desert Online, Ramazan içerikleri ve indirimlerle dolu yepyeni yamasıyla oyuncularıyla buluştu. Steam’e özel yüzde 50 indirimle tüm paketlere indirimli olarak ulaşacak olan oyuncular, geceleri Ramazan’a özel hazırlanan gökyüzüyle birlikte oyunun keyfini yaşayacak.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Dünyada ilk kez bir oyunun gece versiyonunda Ay ve Yıldız’ı bir arada görecek olan oyuncular, ayrıca Ramazan’a özel etkinliklere de kavuşacak. Birbirinden eğlenceli ve kazançlı etkinliklerin yanı sıra, Black Desert Online tarihinde ilk kez 3 sınıf birden oyuna eklendi. Bu yamayla birlikte Kara Şövalye, Mistik ve Striker karakterleri, Black Desert Online Türkiye sunucularında kendi kaderlerini çizecek, farklı maceralara girecek ve dünyanın en güçlüsü olmak için var olacak. Kendi grafik motoru Black Desert Engine’i kullanarak türünün en farklı ve gelişmiş oyunu haline gelen Black Desert Online, yayımlanan yamalar ile gelişmeye ve genişlemeye devam ediyor. Özellikle Steam duyurusu ardından 3 sınıfı birden oyuna ekleyen firma Ay ve Yıldız ile Türk oyunculara ayrı bir selam gönderiyor.

Göz atın:   Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (5. GÜN)

Kayıt olmak sizden, deneme fırsatı Pearl Abyss’den!

Black Desert Online Steam’e %50 İndirim Geldi!

Deneme süresini 7 günden 14 güne çıkaran firma, oyunculara hem Steam üzerinde hem de kendi sitelerinde birçok farklı etkinlik sunuyor. Bunlardan en dikkat çekeni ise tüm paketlerde uygulanacak olan yüzde 50 indirim. Oyuna, 17 Mayıs yaması ile birlikte 3 farklı sınıfı aynı anda ekleyen Black Desert Online Steam üzerinden ve normal kayıtlarla gelecek olan yeni kullanıcılara özel Olvia sunucusunu da aktif etti. Bu sayede yeni kullanıcılar 55 seviyeye kadar rahat bir şekilde oyun oynayacak.

İndirim Heyecanı başladı!

17 Mayıs bakımından itibaren, 14 Haziran saat 02.59’a kadar yükseltme ve tüm paketlerde, bütün ödeme yöntemlerinde geçerli olmak üzere yüzde 50 indirim sağlanıyor. Oyunculara Türk oyun tarihinde ilk defa gökyüzünde Türk Bayrağı canlandırmasını buluşturacak oyun, kullanıcılarına bambaşka bir heyecanla buluşturuyor. Türk oyunculara verdiği önemi ve desteği bu hareketle birlikte tekrar yineleyen firma ise bu yama ile birlikte Türk oyuncuların kalbini tekrar fethetmeyi hedefliyor. Black Desert Online Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Black Desert Online Hakkında: Koreli Pearl Abyss tarafından geliştirilen, yine kendisine ait olan ve tarihin en gelişmiş grafik motoru olan Black Desert Engine’i kullanan Black Desert Online, gerçeğinden ayırt edilemeyen detaylı karakterler yaratma, oyun tarihinde hiç görülmemiş derinlikte ve detayda ticaret, üretim ve görev alt sistemleri, bilgi ve deneyime dayalı karakter geliştirme metoduyla oyun dünyasında büyük ses getirmişti. Black Desert Online’ın en dikkat çekici özelliği, alışılmış MMORPG türünün aksine, oyuncuların karakter gelişimlerini keşif, deneyim ve bilgiye dayalı, yenilikçi bir yolla yapmalarını sağlaması. Black Desert dünyasında, oyuncular kuşandıkları silah ve zırhlarla değil, dövüştükleri yaratıklardan edindikleri deneyimlerle, konuştukları karakterlerden aldıkları bilgilerle güçleniyorlar. Oyuncuların koştukları mesafeler, taşıdıkları yük gibi aktiviteler hesaplanarak, karakterleri zamanla gelişiyor ve bu MMORPG türü için bir ilk kabul ediliyor.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu