«
Bitcoin'e Neler Oluyor? Kripto Para Haberleri

En değerli kripto para birimi Bitcoin’in fiyatı gittikçe düşüyor. Yatırımcılar düşmenin etkisiyle daha fazla zarar etmemek için hesaplarında bulunan Bitcoinleri satıyor. Bazı yatırımcılar ise satmamayı ve bir süre daha beklemeyi öngörüyor.

En değerli kripto para birimi olan Bitcoin’in fiyatı düşüşte. Yatırımcılar bekleyişini endişe içerisinde sürdürüyor.

Bitcoin'e Neler Oluyor? Kripto Para Haberleri

[ilgiliicerik icerik_id=”16262″]

Bitcoin Fiyatı Aşağı Düşüyor!

Ocak ayından itibaren düşmeye başlayan Bitcoin’in fiyatı hızla düşmeye devam ediyor. Yatırımcılar endişelenmeye başladı fakat Bitcoin’e olan güven tam.

 

Bitcoin'e Neler Oluyor? Kripto Para Haberleri

[ilgiliicerik icerik_id=”16420″]

2017 Yılının Aralık ayında 19.000 Dolar civarlarına çıkan Bitcoin fiyatı şuan 7.200 Dolar seviyelerine geriledi. Analistler ise bu duruma şöyle yanıt veriyor: ”Bitcoin fiyatı 5.700 Dolara düşüp, oradan sıçrama yapacak.”

Çin’in En Eski Bitcoin Borsası Geri Dönüyor!

Hong Kong merkezli olan BTCC, sosyal medya hesabı ve internet sitesi aracılığıyla Haziran ayında yeni bir kripto para ticaret platformu açacağını duyurdu. Güncellenmiş borsa, dünya çapındaki müşterilerine daha fazla likidite, daha hızlı para yatırma-çekme ve gelecek vaat eden güvenilir, kullanışlı bir dijital varlık hizmeti sunacak. Platform, ilk aşamada Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin ticaretini destekleyecek. Yayınlanan basın bültenine göre kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için düzenli olarak farklı dijital paralar da eklenecek. Yeni borsa, ilk 3 ayda hiç komisyon almayacak. Ayrıca müşteriler, referans yoluyla yeni kullanıcı getirmek, doğrulama, para yatırma ve diğer faaliyetlerden kazanılacak puanlarla ödüllendirilecek.

Fiyat Neden Düşüşte?

Bitcoin’in fiyatı, ABD Adalet Bakanlığı’nın piyasaya manipülasyonu üzerine bir soruşturma başlattığı haberiyle birlikte düşüşte. Umarız Bitcoin bu krizi en kısa sürede atlatır ve yatırımcılarda derin bir oh çeker.

28.05.2018 Saat 19:31 Anlık Bitcoin Fiyatı: 7.256,99 $


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *