TeknoDiot
     
     
     

Bitcoin’den Yeni Girişim: Bitcoin Gold Geliyor

Bitcoin'den Yeni Girişim: Bitcoin Gold Geliyor

Dünyanın interaktif para birimi olan ve her geçen gün değeri artar Bitcoin’den yeni bir girişim geldi. Bitcoin Gold geliyor.

Bitcoin madenciliğinde görev alan küçük bir madenci grubunun, daha farklı bir kripto para birimi oluşturmak için başlattıkları çalışma bugün itibariyle tamamlandı. Bitcoin Gold madenciliğine başlayarak amaçlarına ulaşmış gibi görünüyor. Bitcoin Gold‘un geliştiricileri daha önce yaptıkları açıklamalarda bitcoin’de kullanılan SHA256 algoritmasından vazgeçileceğini ve bu algoritma yerine daha ucuz ekipmanlarla madencilik yapılabilmesi için optimize edilmiş olan Equihash isimli algoritmanın kullanılacağını kaydetmişlerdi.

:: Uçakta Yolculara 200 Tane Galaxy Note 8 Hediye Edildi

:: Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (23-27 Ekim)

Şu an için Bitcoin Gold‘un yapısındaki detaylar net olarak bilinmiyor ancak geliştirici ekibi istediğini gerçekleştirmeyi başardıysa Bitcoin Gold pek çok madenciyi yanına çekebilir. Bitcoin her geçen gün değeri artar bir yatarım aracına dönmüş durumda ve Bitcoin para biriminin dışında da altın piyasasında da yer alacak. Bakalım ekonomi nasıl olacak. Bitcoin son zamanlar en yüksek değerlerini yaşarken Bitcoin Gold piyasaya girdikten sonra nasıl bir ortam olacak. Açıkcası buda en çok merak edilen taraflardan.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Canon EOS 90D DSLR Fotoğraf Makinesi Duyuruldu!

Hüseyin Ceylan

35 İnek, Robotlar Tarafından Çalışan Yüzen Süt Çiftliğinde Yaşıyor

Buğra Noyan

Siber Suçlular, Karanlık İşler İçin Arama Motoru Açmış

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.