Bitcoin’den Rekor Üstüne Rekor Geldi!

Dünyanın en büyük kapasitesine sahip olan elektronik para birimi Bitcoin tekrar rekor kırdı. Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinde.

Tuttu, tutmadı, batar, batmaz denilen Bitcoin rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. Bitcoin’in son rakamlar ise sanal para birimlerinin sahiplerini ve yatırımcılarını sevindirdiğini gösteriyor. Bitcoin durmak bilmiyor. Her geçen hafta ile birlikte değeri artmaya devam ediyor. Ortaya çıkan son değerler ise yatırımcılarının yüzünü güldürüyor.

https://teknodiot.com/playerunknowns-battlegroundsda-yeni-donem-4804.html

Bitcoin Yükselmeye Devam Ediyor!

Bitcoin'den Rekor Üstüne Rekor Geldi!

Bundan bir ay önce 3600 dolar seviyesine kadar düşen Bitcoin’in değeri şu an da 6300 dolar barajını geçmiş görünüyor. Bitcoin’in değeri zaman ilerledikçe artmaya devam ediyor. Günümüzde mining yöntemi ile sanal para işlemci yapılırken, asıl ciddi işler ise yatırım noktasında karşımıza çıkmaya başladı. Bitcoin‘in TL karşılığı rekor kırmaya devam ediyor. Geçen aylar içerisinde 1 Bitcoin‘in fiyatı tam 15.000 TL olurken şimdiler de ise tam 1 Bitcoin 24.300 TL civarlarında seyrediyor.

Göz atın:   TikTok' un ByteDance' den Akıllı Telefon !

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu