TeknoDiot
     
     
     

Bitcoin Tarafında Durumlar Kötü!

Bitcoin Tarafında Durumlar Kötü!

Kripto para dünyası bir yükselip bir düşüyor, kripto para denince ilk akla gelen Bitcoin’dir. Biliyorsunuz Bitcoin dünyası oldukça ekonomi alanı büyük bir kripto dünyası. Geçen yılın son günlerinde 20 bin dolara kadar yükselen en önemli kripto paralardan Bitcoin büyük değer kaybı ile 6 bin 144 dolara düştü.

Dijital para birimleri son yılların en büyük trendlerinden biri oldu. Ülkemizde de son yıllar içerisinde oldukça rağbet gören yatırım araçlarından bir tanesi. Dünya çapında birçok kullanıcı kripto para üretiminden dijital işlemlere kadar birçok alanda yatırım yaptı. Bitcoin, son aylarda yaşanan düşüş sonrasında dibi gördü. Durumu günden güne kötüye giden Bitcoin yatırımcıları da kendinden uzaklaştırmakta.

Yatırımcılar yavaş yavaş alt coin’lere yatırım yapmaya başlıyor. Geçen yılın son aylarında 20 bin dolara kadar yükselen Bitcoin, sert bir düşüşle ciddi bir değer kaybı yaşadı. Bitcoin’in değeri şu anda 6 bin 144 dolara kadar düştü. Yaşanan bu düşüş yüzde 8.6 oranında değer kaybı yaşandığı anlamına geliyor. Yatırımcıları da bu durumda zarara sokmuş oluyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”18531″]

Bitcoin Tarafında Durumlar Kötü!

Kripto para piyasasının bir diğer dijital para birimi olan Ethereum ise bir önceki yıla göre yüzde 11 düşüşle 467 dolar seviyesinde işlem görüyor. Genel piyasa değeri ise Nisan ayı içerisinde bu yılın en düşük değerini görerek 250 milyar dolar seviyesine geriledi. Zirvenin ilk iki liderinin durumu hiç de iyi görünmemekte. Bakalım ilerleyen zamanlarda Bitcoin toparlanabilecek mi?

[ilgiliicerik icerik_id=”18303″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


4.000 Dolar Ödemezsen Hitman Senin İçin Gelecek!

TeknoDiot Bey

Yerli Kripto Para Borsası Thodex Hizmete Açılıyor

Buğra Noyan

Facebook, Kripto Para ve Dijital Cüzdanını Tanıttı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.