TeknoDiot
     
     
     

Bitcoin Rekordan Rekora Koşuyor!

Bitcoin Rekordan Rekora Koşuyor!

Dünyada kullanılan popüler elektronik para birimlerinden bir tanesi olan Bitcoin rekordan rekora koşuyor. Bitcoin tekrar zirvede yerini aldı.

Yeni nesil elektronik para birimi olan Bitcoin yükselişini bırakmıyor cuma gününü (03.11.17) 6.783 dolarla kapatmasıyla birlikte  cumartesi günü(04.11.17) %9,7’lik bir artışla 7,445 doları görerek yeni rekora imza attı  hafta başından beri toplam %21’lik bir artışla sanal para birimi yıl başından beri %665 değer artışı yaşadı. Bitcoin fiyat olarak zirveyi koruyor. Ülkemizde de bu artışı gören vatandaşlar riske ve masrafa rağmen Bitcoin madenciliği işine giriyorlar. Şuanda 1 Bitcoin’in fiyatı 29,450 Tütk Lirası!

Bitcoin Rekordan Rekora Koşuyor!

https://teknodiot.com/fi-dizisi-guney-korede-bir-ilki-gerceklestirdi-2988.html

Bitcoin, 4 dolardan 5 dolara yükselmesi 15 gün sürmesinin ardından 5 dolardan 6 dolara çıkması 8 gün sürmüştür. Gerçekten ekonominin altını üstünü getirdi. Bitcoin, 4 dolarda 7 dolar barajını geçmesi de toplam 36 gün sürmüştür. ABD finans devlerinden olan CME Group, Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini bu yıl içinde başlamayı hedefleyerek sanal paraya olan istekleri vurgulamadan geçmiyor. Bitcoinin vadeli işlemlerine başlanma planının gerekli düzenleyici kurumların onayını beklediğini de bildirdi.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei E-Cüzdan, Mate 30 Pro’da Ödemeleri Kolaylaştıracak!

Hüseyin Ceylan

Xiaomi Redmi K30 5G’nin Kutusu Paylaşıldı!

Adil Anıl Öktem

Apple Card İlk Ayından Sonra Aşınmaya Başlıyor!

Yusuf Karcılar

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.