Bitcoin Rekordan Rekora Koşuyor! - TeknoDiot.com

Bitcoin Rekordan Rekora Koşuyor!

Abone Ol 

Dünyada kullanılan popüler elektronik para birimlerinden bir tanesi olan Bitcoin rekordan rekora koşuyor. Bitcoin tekrar zirvede yerini aldı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Yeni nesil elektronik para birimi olan Bitcoin yükselişini bırakmıyor cuma gününü (03.11.17) 6.783 dolarla kapatmasıyla birlikte  cumartesi günü(04.11.17) %9,7’lik bir artışla 7,445 doları görerek yeni rekora imza attı  hafta başından beri toplam %21’lik bir artışla sanal para birimi yıl başından beri %665 değer artışı yaşadı. Bitcoin fiyat olarak zirveyi koruyor. Ülkemizde de bu artışı gören vatandaşlar riske ve masrafa rağmen Bitcoin madenciliği işine giriyorlar. Şuanda 1 Bitcoin’in fiyatı 29,450 Tütk Lirası!

Bitcoin Rekordan Rekora Koşuyor!

https://teknodiot.com/fi-dizisi-guney-korede-bir-ilki-gerceklestirdi-2988.html

Bitcoin, 4 dolardan 5 dolara yükselmesi 15 gün sürmesinin ardından 5 dolardan 6 dolara çıkması 8 gün sürmüştür. Gerçekten ekonominin altını üstünü getirdi. Bitcoin, 4 dolarda 7 dolar barajını geçmesi de toplam 36 gün sürmüştür. ABD finans devlerinden olan CME Group, Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini bu yıl içinde başlamayı hedefleyerek sanal paraya olan istekleri vurgulamadan geçmiyor. Bitcoinin vadeli işlemlerine başlanma planının gerekli düzenleyici kurumların onayını beklediğini de bildirdi.

Göz atın:   Yeni YouTube Güncellemesi İçerik Üreticilerini Sevindirecek

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
```
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!