Bitcoin Rekor Üstüne Rekor Kırıyor! - TeknoDiot.com

Bitcoin Rekor Üstüne Rekor Kırıyor!

Abone Ol 

Elktronik para birimi olan Bitcoin rekor üstüne rekor kırıyor. Bitcoin piyasada en yüksek seviyeye ulaştı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Geçen aylar içerisinde kendi rekorunu kırmıştı Bitcoin ancak bugünde kendini rekorunu kırmayı başardı. Her ay ekonomide döviz kurlarında fazlasıyla yükselişe geçti. Geçen aylar içerisinde 1 Bitcoin’in fiyatı 29,450₺ iken şuanda Bitcoin’in fiyatı ise tam 32.342₺ olarak Salı gününe giriş yaptı her saat başı yükselmekte olan küsürat sayısı gözlerden kaçmıyor.

Bitcoin Rekor Üstüne Rekor Kırıyor!

https://teknodiot.com/microsoft-intel-bitcoin-teknolojisini-isletmelere-getiriyor-903.html

Ülkemizde de bir çok kişi Bitcoin yatarımlarına başladı. Bazıları için sağlıklı yatarım bazıları için ise ölü yatırım olarak gözüken Bitcoin’in ülkemizde de Bitcoin madenciliği işleri de başladı bile. Bitcoin, 4 dolardan 5 dolara yükselmesi 15 gün sürmesinin ardından 5 dolardan 6 dolara çıkması 8 gün sürmüştür. Gerçekten ekonominin altını üstünü getirdi. Bitcoin, 4 dolarda 7 dolar barajını geçmesi de toplam 36 gün sürmüştür.

Göz atın:   İnci Sözlüğün Kurucusu, Serkan İnci Bebeğe Bitcoin Taktı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu