TeknoDiot
     
     
     

Bitcoin Kısa Bir Düşüşün Ardından Tekrar Yükselişe Geçti!

Bitcoin Kısa Bir Düşüşün Ardından Tekrar Yükselişe Geçti!

Son zamanların gözde ve aynı zamanda ülkemiz içerisinde tartışmalara sebep olan ”sanal” para birimi: Bitcoin.

Bitcoin’in 14.000$ seviyelerine gerilemesinin ardından bir çok insan balonun artık patlama zamanı geldiğine, Bitcoin‘in tekrar yükselmeyeceğine yönelik açıklamalar yaptılar.

Örnek vermek gerekirse ekonomist Joseph Stiglitz‘te Bitcoin’in bir balon olduğunu,hatta acilen yasaklanması gerektiğini düşünüyor. Gerekçe olarak ise Joseph Stiglitz ”Bitcoin’de kendine benzeyenler gibi sadece bir balon.Sosyal olarak ta herhangi bir anlam ifade etmiyor.Acilen yasaklanmalı” dedi. Fakat bugün itibariyle Bitcoin %4.6’lık bir artış seviyesine ulaşarak 17.000$ (66.000 TL) seviyelerinde geziyor, ve her an yükselmeye de devam ediyor.

Bitcoin Kısa Bir Düşüşün Ardından Tekrar Yükselişe Geçti!

https://teknodiot.com/2017de-en-cok-hangi-diziler-izlendi-7424.html

Bitcoin’in bu kadar fazla yükselmesinde ki en önemli etkenlerden biri ise gündem olması ve hala daha insanlar tarafından konuşulması. Yoldan geçen herhangi bir kişiye ”Bitcoin’i biliyor musunuz?” diye bir soru so rsak, muhtemelen ne kadar yaşlı olursa olsun ”Evet, haberlerde görüyorum.” cevabını alırız.

7 Özellikle son zamanlarda ki Diyanet ve Bitcoin ile ilgili haberler çok fazla yankı yaptı ve bunun sonucunda da, Bitcoin’i bilmeyen kişiler, Bitcoin hakkında bilgi sahibi oldular. Bu sayede de Bitcoin daha fazla yatırımcıya ulaştı ve değeri arttı. (ki hala artıyor!)

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Türk Telekom’dan Mobil İnternet Paylaşımı Hakkında Açıklama Geldi

Buğra Noyan

Microsoft, Skype İçin Büyük Güncelleme Yayınladı

Buğra Noyan

Intel, 1 Milyar Dolarlık iPhone Modemlerinin Satışlarını Tamamladı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.