TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Bitcoin Çıldırdı!

Bitcoin Çıldırdı!

Bitcoin Çıldırdı!

Dünyanın en büyük kapasitesine sahip olan elektronik para birimi Bitcoin çıldırdı. Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinde.

Bitcoin’in haberleri televizyonlarda bulunan ekonomi haberlerinin bile gündeminde şu sıralar. Son yıllara kadar ülkeler ve banka gibi kuruşlar tarafından tanınmayan bir para biriminden bahsediyoruz.

İnternet üzerinde özel siteler açılarak Bitcoin‘in ticaretine bile girenler bulunuyor. İnternet üzerinde fazlaca ticareti yapılıyor. Ülkemizde de şu sıralar popülerliğini korumakta. Bitcoin bu yükselişinden sonra banka gibi finansal kuruluşların dahi ilgisini çekmeyi başardı.

Bitcoin Çıldırdı!

Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinde şu sıralar. Çin’de sanal para birimi için alınan ticaret yasağı kararı sonrasında ciddi bir düşüş yaşamıştı. Ancak yasaklara rağmen halen yükselişte. Şuanda Bitcoin, 5000 dolar barajını aşarak şu anda 18320 TL seviyesinden işlem görüyor. Yanlış duymadınız 5000 dolar barajını geçerek tam tamına 18320 Türk Lirasından bahsediyoruz. Bitcoin’iniz varsa bence yastık altında bekletmeyin derim.

Herhangi bir hükümet tarafından denetlenemeyen sanal para birimleri çok daha cazip bir yatırım olarak görülüyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Firmalar İçin Web Sitesi Tasarımı

Buğra Noyan

Çift Ekranlı LG V60 ThinQ MWC 2020’de Tanıtılacak!

Yusuf Karcılar

Samsung Sitesinde Yanlışlıkla Galaxy Note 8’i Gösterdi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.