GTA 5, Satış Rekoru Kırmaya Devam Ediyor!

Biri GTA 5’i Durdursun!

Abone Ol 

Rockstar Games’in en çok satan oyunları arasında ilk sırada yer alan GTA 5’in satış rakamları dudak uçuklatan cinsten. Popülerliği henüz bitmemiş ve satışlarına kaldığı yerden devam ediyor.

Oyun severlerin uzun süre beklediği ve ilk çıkış gününden bugüne milyonlar satan GTA 5‘i artık biri durdursun. Rockstar Games, 2013 yılında oyun konsollarına, iki yıl sonra ise 2015 yılında da PC platformuna GTA 5’i sunmuştu.

[ilgiliicerik icerik_id=”14990″]

GTA 5, ortalama beş yıllık bir süre boyunca 90 milyon satış rakamına ulaştı. Rockstar Games’in en çok satan oyunu olarak tarihe geçti. Sadece bununla kalmadı, bu satış rakamından tam tamına 6 milyar dolarlık bir hasılat elde etmeyi de başardı. GTA 6 ne zaman çıkacak? Şeklinde sorular cevapsız kalsa da en net cevabı Rockstar Games’in vereceği kesin.

Biri GTA 5'i Durdursun!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu