Bir Ücretsiz Oyun Daha! Yetişen Alıyor!

Abone Ol 

Bir ücretsiz oyun haberiyle tekrar karşınızdayız. Steam’de Unreal Gold oyunu ücretsiz oldu. İşte tüm detaylar bu haberimizde…

Bir Ücretsiz Oyun Daha! Yetişen Alıyor!

Unreal Gold oyunu 30 Nissan 1998’de piyasaya sürülmüştür. Oyun oldukça eski gerçekten. Oyunun yayıncısı da geliştiricisi de Epic Games, Inc’dir. Aksiyon ve bilmi kurgu türünde bir oyundur. Çok oyunculuda oynanmaktadır. Türkçe dil desteği yoktur. Oyun tanıtımı;

[ilgiliicerik icerik_id=”17881″]

Bir Ücretsiz Oyun Daha! Yetişen Alıyor!

Hapishane geminiz, şimdiye kadar yaratılmış en hızlı, en şık ve en tehlikeli 3D dünyaya çarptı. Etrafına bak, kristal berraklığında su değiştirenler, gölgeler dans ve vardiya, yabancı mimari ufukta kaybolur. Bu gizemli gezegenin sırrını keşfedin ve acımasız acımasız saldırganların köleleştirilmesinin barışçıl bir ırka neden olduğunu öğrenin. 47’den fazla göz kamaştırıcı tek oyunculu misyon. 5 farklı oyun türü ile 20 multiplayer seviyeleri. Her biri benzersiz kişiliğe sahip acımasız akıllı düşmanlar.

Bir Ücretsiz Oyun Daha! Yetişen Alıyor!

[ilgiliicerik icerik_id=”17866″]

13’ün üzerinde ölümcül silahtan oluşan bir silah … tüm garantili sakatlık eylemleri. En son Unreal geliştirmeleri ve teknik geliştirmeleri içerir. En yeni 3D kartları için özel grafik ve performans geliştirmeleri. © 1998-1999, Epic Games, Inc. Tüm hakları saklıdır. Epic, Epic Games, Unreal ve Unreal (Stylized), Amerika Birleşik Devletleri ve diğer yerlerdeki Epic Games, Inc.’in ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.


*Oyunu almak için yapmamız gereken tek şey aşağıdaki resime tıklayıp oyunu yükle dedikten sonra oyun sizin kütüphanenize ekleniyor.

Bir Ücretsiz Oyun Daha! Yetişen Alıyor!

Göz atın:   Haziran Ayı Boyunca Ücretsiz Olacak Tüm Oyunlar (PC-PS4-Xbox)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu