«
  1. Ana sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Steam’de Bir Ücretsiz Oyun Daha!

Steam’de Bir Ücretsiz Oyun Daha!

Steam'den Bir Ücretsiz Oyun Daha!

Guns of Icarus Online oyunu şuan ücretsiz oldu. İşte tüm detaylar!

Guns of Icarus Online oyunu 29 Ekim 2012’de piyasaya sürüldü. Geliştiriciside yayıncısı da Muse Games’dir. Strateji video oyunu, Birinci şahıs nişancı türündedir. Çok oyunculu da oynanmaktadır. Türkçe dil desteği mevcut deyildir. Steam de 883 adet başarım içermektedir. Gelelim Oyun tanıtımına;

[ilgiliicerik icerik_id=”18144″]

Guns of Icarus Online İttifakı Guns of Icarus’un genişletilmiş Silahları için zemin hazırlayan orijinal PvP steampunk zeplin savaş oyunu. Yeryüzünün kesin bağlarını tut ve cesur bir Kaptan, korkusuz Topçu ya da kurnaz Mühendisi olarak gökyüzüne git. Stratejik yarışma ve takım oyunlarına vurgu yaparak takım tabanlı PvP mücadelesi üzerindeki hisselerin yükselmesi, Icarus Online Silahları, takım çalışması, taktikler ve hızlı hareketlerle ilgilidir. İyi bir gemi ve doğru ekiple, gökyüzünü fethedebilirsiniz!

Sanayi Devrimi hiç bitmedi. Kontrolden kaçmak, yeni makineler dünyayı tüketmek, gökyüzünü boyamak, toprağı temizlemek ve suyu zehirlemek. İnsanlık tükenme eşiğine geldi, ama hepsi kendi sınırsız yaratıcılıklarıyla yok oldular. Dünyanın çatlaklarına sığınan birkaç uygarlık cepleri hayatta kaldı ve geri dönüş zamanı geldi. Zehirli çorak arazinin geniş kesimleriyle bölünmüş olan bu kalıntıların bir kısmı zeplin teknolojisini geliştirdi. Gökyüzüne doğru seyreden, zehirli topraktan güvenli bir şekilde uzaklaştıkça, ticaret ve sanayi yeniden başlayabilir. Bununla birlikte, kaynakları çok sınırlı bir şekilde sınırlandırdı, savaş kaçınılmazdı.

[ilgiliicerik icerik_id=”18194″]

Sistem Gereksinimi

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2 GHz işlemci
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Grafik: Intel HD3000, Nvidia GeForce GT8600 veya eşdeğeri
  • DirectX®: dx90c
  • Sabit Disk: 3 GB HD alan
  • Diğer Gereksinimler: Geniş Bant İnternet Bağlantısı

*Oyunu ücretsiz almak için buraya tıklayın ve oyunu oyna butonuna tıklayarak steam kütüphanenize eklemiş oluyorsunuz.


Bir Cevap Yaz

Serhan Durgutlu Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *