TeknoDiot
     
     
     

Bir iPhone 8 Plus Daha Patladı

Bir iPhone 8 Plus Daha Patladı

Apple, bir iPhone 8 Plus batarya şişmesiyle daha karşı karşıya. Şimdiye kadar en az 5 cihazın bataryasının şiştiği ve ekranı patlattığı söyleniyor.

Hatırlayacağınız üzere 4 gün önce iPhone 8 Plus’ın bataryasının sorunlu olabileceğine dair bir haber sizlerle paylaşmıştık. Haberimizde Tayvanlı bir kullanıcının iPhone 8 Plus’ının bataryasının şişerek telefonun ekranını patlattığını aktarmıştık. Benzer bir durum da dün Yunanistan’da yaşandı. Geçen hafta Tayvan, Japonya ve Hong Kong‘daki raporları takiben, şu anda en az beş iPhone 8 Plus pil vakası bulunuyor.

Yaşanan bu can sıkıcı olaylar üzerine, sorunlar Apple’a rapor edildi. Apple şu anda konuyu araştırıyor. 
Bir iPhone 8 Plus Daha Patladı

İş Ciddiye Binebilir!

Apple, milyonlarca iPhone 8 Plus’u piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Ancak şu anda bazı partilerin sıkıntılı olabileceği düşünülüyor. Lakin yalnızca beş iPhone 8 Plus pil arıza vakasıyla durumu değerlendirmek pek sağlıklı olmayacaktır. Daha büyük ölçekte sıkıntıların yaşanması Apple’ın başını ağrıtabilir. Dileriz ikinci bir Note 7 faciası ile karşı karşıya kalmayız. Donanımhaber ekibi olarak süreci yakından takip ediyoruz ve yeni sorunlar ortaya çıktıkça sizlere
duyuracağız.
Bir iPhone 8 Plus Daha Patladı
Kaynak:DH

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Xiaomi Redmi S2 Tanıldı! İşte Tüm Detayları

Buğra Noyan

LinkedIn CEO’su Jeff Weiner 11 Yıl Sonra Ayrıldı

Buğra Noyan

Samsung Galaxy A41 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.