Bing’in Ana Sayfasında Arkaplan Olarak Kullanılan Görselden Penis Çıktı!

Dünyaca ünlü arama motoru olan Bing’den yapılmayacak bir hata yapıldı. Akıllarda kalan soru ise bilerek mi yoksa bir hata mı?

Bing arama motoru dün Hırvatistan’ın Braç adasının hayal ötesi olan fotoğraflarını duvar kağıdı olarak kullandı ve olanlar oldu. Adanın çok güzel göründüğünü kabul etmeliyiz ama resim paylaşıldıktan sonra aradan kısa bir süre geçtikten sonra Andrew Lyle bir geliştirici resimdeki ince detayı fark etti ve olanlar o anda ortaya çıktı. Olayı fark eden geliştirici twitter üzerinden aşağıdaki gönderiyi paylaştı.

Bing'in Ana Sayfasında Arkaplan Olarak Kullanılan Görselden Penis Çıktı! İnternet Haberleri Teknoloji Haberleri

Şimdi ise resimdeki o detaya inelim.

Bing'in Ana Sayfasında Arkaplan Olarak Kullanılan Görselden Penis Çıktı! İnternet Haberleri Teknoloji Haberleri   Bing'in Ana Sayfasında Arkaplan Olarak Kullanılan Görselden Penis Çıktı! İnternet Haberleri Teknoloji Haberleri   Bing'in Ana Sayfasında Arkaplan Olarak Kullanılan Görselden Penis Çıktı! İnternet Haberleri Teknoloji Haberleri   Bing'in Ana Sayfasında Arkaplan Olarak Kullanılan Görselden Penis Çıktı! İnternet Haberleri Teknoloji Haberleri

Bing’in başından geçen bu talihsizlikten biraz ders çıkarması lazım diyerek haberimizi sonlandırıyoruz.

 


Etiketler

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, profesyonel olarak grafik tasarım işleriyle uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı