TeknoDiot.com
   
   

Bing’in Ana Sayfasında Arkaplan Olarak Kullanılan Görselden Penis Çıktı!

Bing'in Ana Sayfasında Arkaplan Olarak Kullanılan Görselden Penis Çıktı!

Dünyaca ünlü arama motoru olan Bing’den yapılmayacak bir hata yapıldı. Akıllarda kalan soru ise bilerek mi yoksa bir hata mı?

Bing arama motoru dün Hırvatistan’ın Braç adasının hayal ötesi olan fotoğraflarını duvar kağıdı olarak kullandı ve olanlar oldu. Adanın çok güzel göründüğünü kabul etmeliyiz ama resim paylaşıldıktan sonra aradan kısa bir süre geçtikten sonra Andrew Lyle bir geliştirici resimdeki ince detayı fark etti ve olanlar o anda ortaya çıktı. Olayı fark eden geliştirici twitter üzerinden aşağıdaki gönderiyi paylaştı.

Bing'in Ana Sayfasında Arkaplan Olarak Kullanılan Görselden Penis Çıktı!

Şimdi ise resimdeki o detaya inelim.

Bing'in Ana Sayfasında Arkaplan Olarak Kullanılan Görselden Penis Çıktı! Bing'in Ana Sayfasında Arkaplan Olarak Kullanılan Görselden Penis Çıktı! Bing'in Ana Sayfasında Arkaplan Olarak Kullanılan Görselden Penis Çıktı! Bing'in Ana Sayfasında Arkaplan Olarak Kullanılan Görselden Penis Çıktı!

Bing’in başından geçen bu talihsizlikten biraz ders çıkarması lazım diyerek haberimizi sonlandırıyoruz.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.