BİM, Ucuz Apple Ürünleri Satacak

BİM, Ucuz Apple Ürünleri Satmaya Devam Ediyor!

Abone Ol 

BİM oyuncu, mobil cihaz ve bir çok teknoloji ürünlerini ucuza satmasıyla uzun zamandır gündemdeydi. Apple’ın orjinal ürünlerini ucuz bir fiyata satışa sunan BİM, bu hafta Cuma günü tekrar Apple ürünlerini satışa sunacak.

Bu hafta BİM’de bir çok beklenen ürün olacağı kesin. Bu hafta hem oyuncu ekipmanları hemde Apple’ın orjinal ürünleri satışta olacak. Stoklarda sınırlı şekilde satışta olacaklarını şimdiden söyleyelim.

[ilgiliicerik icerik_id=”14723″]

Tekrar BİMiPhone aksesuarları satışa bu hafta içerisinde başlayacak. BİM mağazalarında 13 Nisan 2018’den satılacak olan aksesuarlar neler? Apple Earpods Kulaklık, adaptör, 1 metre Lightning kablo ve 2 metre uzunluğunda Lightning kablo bulunuyor. Peki bu ürünlerin fiyatları ne kadar olacak, bu fiyatlar normal piyasada ki fiyatların çok altında Apple EarPods fiyatı 49 TL, adaptör fiyatı 39 TL1 metre uzunluğundaki Lightning kablo fiyatı 39 TL ve 2 metre uzunluğundaki Lightning kablo fiyatı ise 49 TL fiyat etiketlerine sahip olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”13749″]

Bu ürünler Apple’ın kendi mağazalarında yani Apple Store‘da EarPods kulaklık 129 TL, adaptör 89 TL1 metre Lightning kablo 89 TL ve 2 metre Lightning kablo 129 TL‘ye satılıyor, bunu göz önüne aldığımız zaman aynı ürünleri BİM çok iyi bir fiyat ile satışa sunuyor olması avantaj diyebiliriz.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

BİM, Ucuz Apple Ürünleri Satmaya Devam Ediyor!

Göz atın:   BİM, HP Pavilion Oyuncu Ekipmanları Satacak! (Mouse, Çanta, Kulaklık)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

  1. bimde gelecek hafta cuma günü yeni yıla özel ürünler geliyor. 2019 senesinin yeni ürünleri haftaya şübelerde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu