BİM Steelseries Rival 110 Oyuncu Faresi Satacak! | TeknoDiot.com
arama

BİM Ucuz Steelseries Rival 110 Oyuncu Faresi Satacak!

BİM ve A101 mağazaları teknolojik ürünlerin satışlarını son zamanlarda arttırmaya özen göstermekte. Hatta bu ürünler normal fiyatlarının altında satıldığı içinde rağbet oldukça fazla oluyor. BİM durmak bilmiyor ve dünyaca ünlü oyuncu ekipman üreticisi olan Steelseries'in üst segment oyuncu faresi Rival 110 modelini ucuz fiyatla satışa sunacak.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buğra Noyan Buğra Noyan

BİM ve A101 mağazaları teknolojik ürünlerin satışlarını son zamanlarda arttırmaya özen göstermekte. Hatta bu ürünler normal fiyatlarının altında satıldığı içinde rağbet oldukça fazla oluyor. BİM durmak bilmiyor ve dünyaca ünlü oyuncu ekipman üreticisi olan Steelseries’in üst segment oyuncu faresi Rival 110 modelini ucuz fiyatla satışa sunacak.

Daha önce BİM, uygun fiyatlı orjinal iPhone aksesuarları, Galaxy Note 8, iPhone X ve PlayStation4 Pro, gibi teknolojik ürünlerin satışını yapmıştı. Bu sefer BİM yakın zamanda satışını yapacak, piyasadaki normal fiyatı 180 TL -199 TL arasında değişen Steelseries Rival 110 modelini sadece 139 TL‘ye satacak.

bim-ucuz-steelseries-rival-110-oyuncu-faresi-satacak

Steelseries Rival 110 oyuncu faresi 22 Haziran tarihinde BİM mağazalarında yerini alacak. Steelseries oldukça kaliteli ve isminden söz ettirmiş bir marka. Steelseries Rival 110 modeli de tercih edilen ve popüler olan bir oyuncu faresi. Normal fiyatından daha ucuza satılacak olan Steelseries Rival 110 modelini kaçırmayın deriz. BİM mağazalarında yer alacak olan Steelseries Rival 110 22 Haziran’da erkenden gidip almazsanız stoklar büyük ihtimalle öğlen saatlerine doğru tükenecektir.

bim-ucuz-steelseries-rival-110-oyuncu-faresi-satacak

Sosyal Medya’da TeknoDiot