BİM Galaxy Note 8 Satacak!

BİM Galaxy Note 8 Satacak!

Abone Ol 

Türkiye’nin en büyük toptan perakende mağaza zinciri olan BİM durmak bilmiyor. Son zamanlardır teknolojik ürünlerin satışını gerçekleştirmişti. Ucuz iPhone X ve Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör satışından sonra yakın zamanda da BİM, Samsung Galaxy Note 8 satışı yapacak.

takipçi satın al
takipçi satın al

Geçen ay içinde A101 mağazaları ucuz ışıklı mışıklı oyuncu ekipmanları satmıştı ve neredeyse 2 gün içinde tükendi. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerin satışını yapan mağaza zinciri olan BİM, iPhone X için kollarını 9 Mart için sıvamıştı. Daha sonra da Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör satışını yapacağını duyurmuştu. Şimdi de Samsung’un Galaxy Note 8 modelini satacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”13377″] [ilgiliicerik icerik_id=”12722″]

Galaxy Note 8’in BİM’de ki Fiyatı Nedir?

Konunun detaylarına girmeden önce yayınlanan görsele bakıldığı zaman açıklamalara göre Birçok BİM mağazasının böyle bir şey olmadığını savunması bu görselin gerçek olma ihtimalini de yüksel ihtimalle düşürüyor. Gerçekten satılıp satılmayacağı, satılıyorsa da hangi firma tarafından garantili olduğunu birkaç gün içerisinde öğreneceğiz.  Yayınlanan BİM aktüel görselinde 23 Mart tarihinde BİM mağazalarında olması beklenen Galaxy Note 8 modeli, 3.299 TL fiyat etiketine sahip olacak.

BİM Galaxy Note 8 Satacak!

Ancak aktüel görselinde bir ilginç taraf göze batmıyor değil. Galaxy Note 8’in yanında Türkiye uyumlu şarj adaptörünün ayrı olarak satılmasıyken, biri de ülkemizde Exynos 9590 işlemcisiyle bulunan Galaxy Note 8’in, Snapdragon 835’li versiyonunun satılacak olması. Bunlara bakıldığı zaman fiyat olsun ve bu tarz ilginç olaylara bakıldığı zaman İthalatçı garantili olma olasılığı çok yüksek. Ancak tabi ki garanti ile ilgili bir husus yazılmamış. İthalatçı olup olmadığı dahi yazmıyor. Son olarak Snapdragon versiyonlu olması sevindirici bir durum.

Göz atın:   BİM'de Teknoloji Şöleni: Hometech Tablet, Bluetooh Kulaklık, Laptop ve Dahası

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!