«
Bill Gates Hangi İşletim Sistemli Telefonu Kullanıyor? Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri Teknoloji Haberleri Yazılım Haberleri

Dünyanın en en zengin insanlarından Microsoft’un kurucusu Bill Gates hangi işletim sistemin tercih ediyor sizce? İşte detaylar.

Microsoft’un Windows Phone satışlarının kötüye gitmesiyle birlikte Windows Phone üretimi durdurulmuştu. Microsoft, telefon arenasında rakipleri ile yarışabilmek için önce Nokia’yı bünyesine katmış daha sonra da Windows Phone’u piyasada kullanmıştı.

Bill Gates Hangi İşletim Sistemli Telefonu Kullanıyor? Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri Teknoloji Haberleri Yazılım Haberleri

:: Xiaomi’den Bir Rekor Daha Geldi!

Ancak Windows Phone‘un bir türlü dikiş tutturamamış olmasıyla birlikte akıllı telefon uygulama geliştiricileri de Windows Phone’a çok fazla yakın durmayında akıllı telefon pazarından silindi. Gelelim Bill Gates’e, Microsoft’un kurucusu Bill GatesFox News‘e vermiş olduğu demeçte, Android telefon kullandığını ve Android’in sunmuş olduğu imkanların daha iyi olduğunu açıkladı. Microsoft, kendi mağazasında Samsung Galaxy S8 Microsoft Edition modelini satıyor. Bu model, Android işletim sistemi ile çalışıp, Microsoft’un tüm uygulamalarını barındırıyor. Bill Gates’in telefonu şuanda Galaxy S8 Microsoft Edition ve Bill Gates‘inde bu yüzden Android‘e Samsung Galaxy S8 Microsoft Edition ile geçtiği düşünülüyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *