TeknoDiot
   
   

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Evde bozulan beyaz eşyalar çoğu zaman bir dizi sinir bozucu olayın başlangıcı olur. Biriken çamaşırlar, bozulan yemekler, elde yıkanmak zorunda kalan bulaşıklar, uçuşan tozlar ya da kaçan diziler ev halkının sinirlerini bozmaya yetmezmiş gibi buna bir de defalarca aradığınız halde gelmeyen servis eklenir ve herkes bir anda çıldırma noktasına gelir. Oysa bu sistemin tamamen dışında çalışan ve size istediğiniz hizmetleri çok kısa sürede ulaştıran servisler de vardır ki bunlardan biri de AtaşehirBosh servisi.

Bu servisi farklı yapan nedir? Her şeyden önce bu serviste size haber vermek gereği bile duymadan ertelenen ya da iptal edilen randevular yok. Tam aksine Örnek Mahallesi Bosh Servisi size onları aradığınız anda farklarını hissettirmeye başlıyor. Sizi anlamak niyeti ile dinleyen ve sorununuzu bildirdiğiniz anda size çok kısa bir süre sonrasına randevu veren sekreterleri bu bilgiyi derhal arızanızla ilgilenecek teknik servis personeline iletiyor. Size söylendiği zamanda gelen teknik servis personeli öncelikle cihazınızdaki sorunu tespit ediyor. Eğer arıza herhangi bir parça değişikliğine ihtiyaç duyulmayacak bir onarım gerektiriyorsa, müdahale anında yapılıyor ve cihazınızın sorunu gideriliyor. Ancak bir parça değişmesi gerekiyorsa bu kez de parçanın siparişi derhal verilerek yine çok kısa bir zaman içinde ikinci bir randevu tarihi belirleniyor ve bu ikinci randevuda gereken parça değişikliği yapılıyor.

AtaşehirBosh servisinin bir başka farkı ise size gerek beyaz eşyalarınızın gerekse küçük ev aletlerinizin tamir işlemleri sırasında gereksiz masraflar çıkarmamaları. Arızayı bir kerede doğru bir şekilde belirleyen deneyimli teknik personel size cihazın garanti kapsamında olup olmadığı, garanti kapsamında değilse cihazın tamiratının ne şekilde yapılacağı ve ne kadara mal olacağı bilgileri size ayrıntılı şekilde bildirilmek üzere konu ile ilgili karar verme şansı veriliyor. Bu şekilde sonradan sürpriz maliyetlere maruz kalmıyor ve cihazınızın tamirini en ekonomik koşullarda gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Yenisahra Bosh Servisi tüm bu özellikleri ile bozulan beyaz eşyalarınızın tamirinde güvenle arayabileceğiniz ve sorunuza sorun katmak yerine onu güler yüzle ve uygun maliyetle çözebilecek bir servis.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.