TeknoDiot.com
   
     

Battlefield: Bad Company 3 Bekleyenlerine Üzücü Haber

Battlefield: Bad Company 3 Bekleyenlerine Üzücü Haber Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Battlefield 1 ile birlikte güzel bir başarı elde edilmişti. Ancak kötü haber şu ki. Battlefield: Bad Company 3 bekleyenlerine kötü haber.

Dünyanın en iyi yapım şirketleri arasında olan  Electronic Arts’ın başarısı her zaman var. Çok kaliteli oyunlarla birlikte oyun piyasasının altını üstünü getiriyor. En son Battlefield 1’de hem Türkçe dil desteğinin bulunması hemde Çanakkale senaryosunun olmasıyla birlikte Electronic Arts, ülkemizden epeyce oyuncu kazandı diyebiliriz. Çanakkale senaryosunu oynarken Türkler gerçekten oyunda epeyce gaza geliyorlar. Battlefield: Bad Company 3 bekleyenlerine kötü haber.

https://teknodiot.com/pubgnin-xbox-surumunde-gizli-bir-grafik-ayar-menusu-var-7729.html

Battlefield: Bad Company 3 Oyunu 2018’de Yok!

Battlefield: Bad Company 3 Bekleyenlerine Üzücü Haber Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Bir süredir 2018 yılında EA’nin Battlefield: Bad Company 3’ü çıkaracağı söyleniyordu. Bunlar sıklıkla dile getirilirken, görünüşe göre yeni yılda çıkacak olan Battlefield oyunu Bad Company serisinden olmayacak. Oyun sızıntıları sızdıran ve bu sayede tanınan AlmightyDaq, sızıntılara bakıldığında EA, iki farklı Battlefield oyunu geliştiriyor.

Electronic Arts’ın yanı sıra Battlefield serisinin yapımında bir çok firma yer alıyor. EA Digital, Illusions CE ve DICE LA gibi yapım firmaları yer alırken bunlardan bir tanesi olan DICE LA şirketi tarafından Battlefield: Bad Company 3 yapılsa da bu oyun 2018 yılında çıkmayacak. DICE Sweden tarafından 2018 yılı için İkinci Dünya Savaşı temalı bir Battlefield oyunu hazırlanıyor. Bu oyunda geliştirilmiş bir yıkım sistemi ve kozmetik eşyalara özgü mikro ödemeler yer alacak. Fakat AlmightyDaq’in açıklamasına göre Bad Company 3 firmanın 2018 planları arasında yer almıyor