Battlefield: Bad Company 3 Bekleyenlerine Üzücü Haber - TeknoDiot.com

Battlefield: Bad Company 3 Bekleyenlerine Üzücü Haber

Abone Ol 

Battlefield 1 ile birlikte güzel bir başarı elde edilmişti. Ancak kötü haber şu ki. Battlefield: Bad Company 3 bekleyenlerine kötü haber.

Dünyanın en iyi yapım şirketleri arasında olan  Electronic Arts’ın başarısı her zaman var. Çok kaliteli oyunlarla birlikte oyun piyasasının altını üstünü getiriyor. En son Battlefield 1’de hem Türkçe dil desteğinin bulunması hemde Çanakkale senaryosunun olmasıyla birlikte Electronic Arts, ülkemizden epeyce oyuncu kazandı diyebiliriz. Çanakkale senaryosunu oynarken Türkler gerçekten oyunda epeyce gaza geliyorlar. Battlefield: Bad Company 3 bekleyenlerine kötü haber.

https://teknodiot.com/pubgnin-xbox-surumunde-gizli-bir-grafik-ayar-menusu-var-7729.html

Battlefield: Bad Company 3 Oyunu 2018’de Yok!

Battlefield: Bad Company 3 Bekleyenlerine Üzücü Haber

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Bir süredir 2018 yılında EA’nin Battlefield: Bad Company 3’ü çıkaracağı söyleniyordu. Bunlar sıklıkla dile getirilirken, görünüşe göre yeni yılda çıkacak olan Battlefield oyunu Bad Company serisinden olmayacak. Oyun sızıntıları sızdıran ve bu sayede tanınan AlmightyDaq, sızıntılara bakıldığında EA, iki farklı Battlefield oyunu geliştiriyor.

Electronic Arts’ın yanı sıra Battlefield serisinin yapımında bir çok firma yer alıyor. EA Digital, Illusions CE ve DICE LA gibi yapım firmaları yer alırken bunlardan bir tanesi olan DICE LA şirketi tarafından Battlefield: Bad Company 3 yapılsa da bu oyun 2018 yılında çıkmayacak. DICE Sweden tarafından 2018 yılı için İkinci Dünya Savaşı temalı bir Battlefield oyunu hazırlanıyor. Bu oyunda geliştirilmiş bir yıkım sistemi ve kozmetik eşyalara özgü mikro ödemeler yer alacak. Fakat AlmightyDaq’in açıklamasına göre Bad Company 3 firmanın 2018 planları arasında yer almıyor

Göz atın:   270 TL Olan The Sims 4 Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu