Battlefield 5'in Tanıtım Videosu Yayınlandı

Battlefield 5’in Tanıtım Videosu Yayınlandı

Abone Ol 

EA Games’in meraklı gözlerle beklenen oyunu Battlefield 5 hakkında çok az detay biliyorduk, duyuru tarihi yaklaştı ve Battlefield 5 ilk tanıtım videosu yayınlandı.

EA Games, 1. Dünya Savaşı temalı Battlefield 1 ile elde ettiği büyük başarıyı Battlefield 5‘de de devam ettirmek için çok iyi bir oyun ile oyuncuların karşısına geçecek. Battlefield 5 duyuru tarihi ise sonunda ortaya çıkmış durumda. 2. Dünya Savaşı konusuna sahip olacak olan Battlefield 5 gerçekten sağlam adımlar ile birlikte geliyor. Geçen haftalar içerisinde sizlere EA Games’in Battlefield 1 için desteğini çekmişti.

[ilgiliicerik icerik_id=”15771″]

Battlefield 5’in konusu 2. Dünya Savaşı ve oyuncular gerçekten merak etmekte. Battlefield 5 için ilk tanıtım videosu yayınlanmış durumda. EA Games, Battlefield 5 oyunu için kısa bir tanıtım videosu paylaşarak oyuncuların heyecanlanmasına sebebiyet verdi. Battlefield 5 hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor. Genel bilgilere oyun duyurulduğunda göreceğiz. Savaş dinamiğinde büyük geliştirmelerin yapıldığı yapımcı firma DICE ve EA tarafından gelen bilgiler arasında. Bu görüntünün bir online maçtan alınmış olduğunu da skor ekranından ve takım arkadaşınız üzerinizde doğdu ibaresinden anlayabiliyoruz.

[ilgiliicerik icerik_id=”17118″]

Göz atın:   GeForce GTX, Battlefield 5’in PC Platformu Olarak Geliyor

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu