Battlefield 5, Sonunda Kendini Gösterdi!

Battlefield 5, Sonunda Kendini Gösterdi!

Abone Ol 

Battlefield 1‘in büyük başarısının ardından herkes DICE‘ın yeni Battlefield oyununa gözlerini dikti. DICE, Battlefield 1 ile birlikte büyük bir başarı elde etmişti.

I. Dünya Savaşı konulu yapımı olan Battlefiel 1 oldukça başarılı bulunmuştu ayrıca oyuna ek birde Türkçe desteği olunca oyun tadından yenmemişti. Hikaye daha farklı olacak olan Battlefield 5 ilk kez ortaya çıktı.

II. Dünya Savaşı Battlefield 5 ile Geliyor!

Ocak ayında EA Games yeni BF oyunun 2018 Sonbahar aylarında çıkacağını açıklamış ve bizleri sevindirmişti. Zaten ana Battlefield oyunlarının genel olarak 2 yıllık döngü ile çıktığını bildiğimizden aşırı bir sürpriz de yaşamamıştık. DICE ve EA’nın yeni yapımı Battlefield 5 ismini alıyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”12367″]

Reddit üzerinde çıkan bir görselle ilk kez yeni oyun sızdırıldı. Battlefield 5’in IIDünya Savaşı üzerinde dönecek olması, Battlefield 1’in müthiş başarısından sonra bu oyuna birlikte bu başarı devam edecek gibi. Detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu