TeknoDiot
     
     
     

Battlefield 5, Sonunda Kendini Gösterdi!

Battlefield 5, Sonunda Kendini Gösterdi!

Battlefield 1‘in büyük başarısının ardından herkes DICE‘ın yeni Battlefield oyununa gözlerini dikti. DICE, Battlefield 1 ile birlikte büyük bir başarı elde etmişti.

I. Dünya Savaşı konulu yapımı olan Battlefiel 1 oldukça başarılı bulunmuştu ayrıca oyuna ek birde Türkçe desteği olunca oyun tadından yenmemişti. Hikaye daha farklı olacak olan Battlefield 5 ilk kez ortaya çıktı.

II. Dünya Savaşı Battlefield 5 ile Geliyor!

Ocak ayında EA Games yeni BF oyunun 2018 Sonbahar aylarında çıkacağını açıklamış ve bizleri sevindirmişti. Zaten ana Battlefield oyunlarının genel olarak 2 yıllık döngü ile çıktığını bildiğimizden aşırı bir sürpriz de yaşamamıştık. DICE ve EA’nın yeni yapımı Battlefield 5 ismini alıyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”12367″]

Reddit üzerinde çıkan bir görselle ilk kez yeni oyun sızdırıldı. Battlefield 5’in IIDünya Savaşı üzerinde dönecek olması, Battlefield 1’in müthiş başarısından sonra bu oyuna birlikte bu başarı devam edecek gibi. Detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yılın Oyununu Siz Seçin!

Buğra Noyan

League of Legends – League of Turkey E-Sporcu Ol

Buğra Noyan

The Last One Sistem Gereksinimleri

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.