Battlefield 5, Sonunda Kendini Gösterdi!

Battlefield 1‘in büyük başarısının ardından herkes DICE‘ın yeni Battlefield oyununa gözlerini dikti. DICE, Battlefield 1 ile birlikte büyük bir başarı elde etmişti.

I. Dünya Savaşı konulu yapımı olan Battlefiel 1 oldukça başarılı bulunmuştu ayrıca oyuna ek birde Türkçe desteği olunca oyun tadından yenmemişti. Hikaye daha farklı olacak olan Battlefield 5 ilk kez ortaya çıktı.

II. Dünya Savaşı Battlefield 5 ile Geliyor!

Ocak ayında EA Games yeni BF oyunun 2018 Sonbahar aylarında çıkacağını açıklamış ve bizleri sevindirmişti. Zaten ana Battlefield oyunlarının genel olarak 2 yıllık döngü ile çıktığını bildiğimizden aşırı bir sürpriz de yaşamamıştık. DICE ve EA’nın yeni yapımı Battlefield 5 ismini alıyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”12367″]

Reddit üzerinde çıkan bir görselle ilk kez yeni oyun sızdırıldı. Battlefield 5’in IIDünya Savaşı üzerinde dönecek olması, Battlefield 1’in müthiş başarısından sonra bu oyuna birlikte bu başarı devam edecek gibi. Detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Göz atın:   2017'nin En Çok Satan Oyunları
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu