Battlefield 5 Gerçek Para Kullanımına İzin Verecek!

Battlefield 5 Gerçek Para Kullanımına İzin Verecek

Abone Ol 

Yayınlanan tanıtım fragmanı ve arkasından gelen bilgilerle iyiden iyiye detaylandırılmaya başlanan Battlefield V ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Dinamik ve grafik açısından oldukça geliştirilen yeni oyun oyuncuları memnun edecek cinsten. 2. Dünya savaşını konusunu ele alan yapımcı firma Battlefield 1’de 1. Dünya Savaşını görmüştük. 2. Dünya Savaşı’nın daha önce hiç görülmemiş bir betimlemesiyle özüne dönen seride, Battlefield 5 ile insanlık tarihinin en büyük çatışmasına girin.

Geniş ölçekli Büyük Operasyonlar ve iş birliğine dayalı Karma Sınıflar gibi deneyimlerde manganızla sürükleyici ve topyekün bir çok oyunculu mücadeleye girin ya da tek oyunculu Savaş Hikayeleri’nde global çatışma ortamında insani drama tanık olun. Dünyanın hiç beklenmedik yerlerinde destansı savaşlara katılarak bugüne kadarki en zengin ve en sürükleyici Battlefield’ın tadını çıkarın. Bir daha asla aynı olmayacak.

Battlefield 5 Gerçek Para Kullanımına İzin Verecek

[ilgiliicerik icerik_id=”18001″]
pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Yapılan son açıklamada oyun içinde gerçek para kullanılabileceği belirtildi. Oyunun Premium bir para birimine sahip olacağı gerçek paranın ise buna dönüştürülebilme yoluyla kullanılabileceği açıklandı.

Oyuncular gerçek paradan elde ettikleri Premium paralar sayesinde oyun içindeki çok sayıda kozmetik ürüne ulaşma fırsatına sahip olacak. Lootbox sistemi içerisinde de sadece kozmetik ürünlerin yer alacağı belirtilmişti. Bu yönleriyle Premium Pass sistemini içermemesi oyuncuların Battlefield V ile ilgili en sevdiği detay oldu.

[ilgiliicerik icerik_id=”18034″]
Göz atın:   Black Desert Yeni Yıla Kutlamalarla Girecek

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu