TeknoDiot
     
     
     

Battlefield 5’in Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Battlefield 5'in Tanıtım Tarihi Belli Oldu

EA Games’in meraklı gözlerle beklenen oyunBattlefield 5 hakkında çok az detay biliyorduk ve artık Battlefield 5’in tanıtım tarihi belli oldu.

EA Games, 1. Dünya Savaşı temalı Battlefield 1 ile elde ettiği büyük başarıyı Battlefield 5’de de devam ettirmek için çok iyi bir oyun ile oyuncuların karşısına geçecek. Battlefield 5 duyuru tarihi ise sonunda ortaya çıkmış durumda. 2. Dünya Savaşı konusuna sahip olacak olan Battlefield 5 gerçekten sağlam adımlar ile birlikte geliyor. Geçen haftalar içerisinde sizlere EA Games’in Battlefield 1 için desteğini çekmişti.

[ilgiliicerik icerik_id=”16290″]

Battlfield 1 içerisinde ortaya çıkan bir Easter Egg ile Battlefield serisinin en yeni oyununun 23 Mayıs tarihinde tanıtılacak. Easter egg oyunculara ödül olarak üzerinde Mors kodu ile “Gizemler Açığa Çıktı”yazan özel bir künye veriyor. Asıl gizem ise, aşağıda Westie tarafından paylaşılan videoda göreceğiniz odada saklanan diyebiliriz. Dikkat eden oyuncular  bazı sesler duymuşlar, Mors kodu içerdiğinin anlaşılmasıyla ses bir internet adresine dönüştürülmüş oyuncular sonunda buradaki EA’nın web sayfasında ki kısma  ulaşmışlar.

Battlefield 5'in Tanıtım Tarihi Belli Oldu

EA web sayfasında yer alan o kısımda sadece 23 Mayıs 2018 tarihini ve #Battlefield etiketini görebiliyorsunuz. Battlefield 5 hakkında detay verilmemiş durumda. Javascript kodlarının irdenelenmesi sonucunda ise 28 Mayıs günü sona eren bir geri sayım sayacı görülmüş. Yani sadece birkaç hafta içerisinde EA bir Battlefield müjdesi ile karşımıza çıkacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”15771″]

[ilgiliicerik icerik_id=”12645″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


PUBG Xbox One’a Yeni Bir Güncelleme Geliyor

Buğra Noyan

Hitman 2’nin Çıkış Videosu Yayınlandı!

Buğra Noyan

PUBG, 24 Mayıs Güncelleme Notları

Serhan Durgutlu

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.