Battlefield 5, Battle Royale Moduyla Çıkabilir

Battle Royale çılgınlığı bu yılın oyunlarında kendini gösterecek gibi görünüyor. Battlefield 5, Battle Royale Moduyla Çıkabilir

PUBG ile birlikte moda haline gelen Battle Royale türü, pek çok büyük oyun şirketinin ilgisini çekiyor. Geçtiğimiz gün Call of Duty: Black Ops 4’ün tamamen multiplayer odaklı bir oyun olacağı ortaya çıkmıştı. Hatta piyasadaki tek FPS oyunu Overwatch olan Blizzard bile bu türde bir oyun geliştirmeyi düşünüyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”12645″]

Ortaya atılan bir iddiaya göre DICE tarafından geliştirilen Battlefield 5’te de Battle Royale temalı bir mod bulunacak. Henüz prototip aşamasında olduğu söylenen modun, oyuna piyasaya çıktıktan sonra dahil edilebileceği konuşuluyor.

Electronic Arts, Blizzard ve Activision gibi büyük şirketlerin Battle Royale türüne girişiyle birlikte, PUBG ve Fortnite yapımcılarının ne yönde ilerleyeceği ise henüz belli değil. Böyle devam ederse oyuncular daha iyi bir yapım keşfedip, bu oyunlardan kısa sürede vazgeçebilir.

Battlefield 5, Battle Royale Moduyla Çıkabilir

Kaynak

Göz atın:   Battlefield 5 Satışları Beklenilen Gibi Olmadı!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu