TeknoDiot
     
     
     

Battlefield 5, Battle Royale Moduyla Çıkabilir

Battlefield 5, Battle Royale Moduyla Çıkabilir

Battle Royale çılgınlığı bu yılın oyunlarında kendini gösterecek gibi görünüyor. Battlefield 5, Battle Royale Moduyla Çıkabilir

PUBG ile birlikte moda haline gelen Battle Royale türü, pek çok büyük oyun şirketinin ilgisini çekiyor. Geçtiğimiz gün Call of Duty: Black Ops 4’ün tamamen multiplayer odaklı bir oyun olacağı ortaya çıkmıştı. Hatta piyasadaki tek FPS oyunu Overwatch olan Blizzard bile bu türde bir oyun geliştirmeyi düşünüyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”12645″]

Ortaya atılan bir iddiaya göre DICE tarafından geliştirilen Battlefield 5’te de Battle Royale temalı bir mod bulunacak. Henüz prototip aşamasında olduğu söylenen modun, oyuna piyasaya çıktıktan sonra dahil edilebileceği konuşuluyor.

Electronic Arts, Blizzard ve Activision gibi büyük şirketlerin Battle Royale türüne girişiyle birlikte, PUBG ve Fortnite yapımcılarının ne yönde ilerleyeceği ise henüz belli değil. Böyle devam ederse oyuncular daha iyi bir yapım keşfedip, bu oyunlardan kısa sürede vazgeçebilir.

Battlefield 5, Battle Royale Moduyla Çıkabilir

Kaynak

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Dünya Çapında En Popüler Uygulamalar Açıklandı!

Hüseyin Ceylan

Galaxy Fold 2, 120Hz Ekrana ve S-Pen Desteğine Sahip Olacak

Buğra Noyan

Samsung Galaxy Note 10 Tasarımı Sızdırıldı!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.