«
Battlefield 5, Battle Royale Moduyla Çıkabilir Teknoloji Haberleri

Battle Royale çılgınlığı bu yılın oyunlarında kendini gösterecek gibi görünüyor. Battlefield 5, Battle Royale Moduyla Çıkabilir

PUBG ile birlikte moda haline gelen Battle Royale türü, pek çok büyük oyun şirketinin ilgisini çekiyor. Geçtiğimiz gün Call of Duty: Black Ops 4’ün tamamen multiplayer odaklı bir oyun olacağı ortaya çıkmıştı. Hatta piyasadaki tek FPS oyunu Overwatch olan Blizzard bile bu türde bir oyun geliştirmeyi düşünüyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”12645″]

Ortaya atılan bir iddiaya göre DICE tarafından geliştirilen Battlefield 5’te de Battle Royale temalı bir mod bulunacak. Henüz prototip aşamasında olduğu söylenen modun, oyuna piyasaya çıktıktan sonra dahil edilebileceği konuşuluyor.

Electronic Arts, Blizzard ve Activision gibi büyük şirketlerin Battle Royale türüne girişiyle birlikte, PUBG ve Fortnite yapımcılarının ne yönde ilerleyeceği ise henüz belli değil. Böyle devam ederse oyuncular daha iyi bir yapım keşfedip, bu oyunlardan kısa sürede vazgeçebilir.

Battlefield 5, Battle Royale Moduyla Çıkabilir Teknoloji Haberleri

Kaynak


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *