Battlefield 1 İçin Yeni Yama Yayınlandı

Çıktığı günden bugüne popülerliğini koruyan Battlefield 1’e yeni bir yama daha geldi. Battlefield 1’in yeni yaması ile oyundaki hatalar ortadan kaldırıldı.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda milyonlarca oyun sever tarafından keyifle oynanan Battlefield 1, yeni bir yama aldı. 2016 yılında oyun sektörüne adım atan başarılı yapım olan Battlefield 1 yeni bir yama almış oldu. Çıktığı günden bugüne popülerliğini koruyan Battlefield 1, 25 milyondan fazla oyuncu kitlesine hitap ediyor. VG247’nin haberine göre oyunun yeni yaması 3.5 GB gibi bir dosya boyutuna sahip olduğu söylenmekte.

[ilgiliicerik icerik_id=”14229″] [ilgiliicerik icerik_id=”12645″]

Yama Neler Getirdi?

Battlefield 1 İçin Yeni Yama Yayınlandı

  • Oyunun bazı haritalarında aniden bir aydınlanma oluyor ve kısa bir süre sonra bu aydınlanma yerini karanlığa bırakıyordu. Sorun tamamen çözüldü.
  • Gerçek dünyayla ilgili birçok detayla tekrar gözden geçirildi.
  • Oyun içerisinde bazı alanların çok karanlık olması da dengelenerek oyuncuların görebileceği düzeyde bir karanlık oranı ayarlandı.
  • Oyuncuların araçlar ile yolculuk yaparken kamera kayması sorunu oldukça can sıkıyordu. Güncelleme ile bu ve buna benzer çok sayıda problem ortadan kaldırıldı.
  • Oyun haritası ve oyun modları üzerinde de çok önemli olmayan ufak değişikliklere gidildi.

Göz atın:   Google, 2019'un En İyi Uygulamalarını ve Oyunlarını Açıkladı!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu