«
Battlefield 1 İçin Yeni Yama Yayınlandı Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Çıktığı günden bugüne popülerliğini koruyan Battlefield 1’e yeni bir yama daha geldi. Battlefield 1’in yeni yaması ile oyundaki hatalar ortadan kaldırıldı.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda milyonlarca oyun sever tarafından keyifle oynanan Battlefield 1, yeni bir yama aldı. 2016 yılında oyun sektörüne adım atan başarılı yapım olan Battlefield 1 yeni bir yama almış oldu. Çıktığı günden bugüne popülerliğini koruyan Battlefield 1, 25 milyondan fazla oyuncu kitlesine hitap ediyor. VG247’nin haberine göre oyunun yeni yaması 3.5 GB gibi bir dosya boyutuna sahip olduğu söylenmekte.

[ilgiliicerik icerik_id=”14229″]

[ilgiliicerik icerik_id=”12645″]

Yama Neler Getirdi?

Battlefield 1 İçin Yeni Yama Yayınlandı Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

  • Oyunun bazı haritalarında aniden bir aydınlanma oluyor ve kısa bir süre sonra bu aydınlanma yerini karanlığa bırakıyordu. Sorun tamamen çözüldü.
  • Gerçek dünyayla ilgili birçok detayla tekrar gözden geçirildi.
  • Oyun içerisinde bazı alanların çok karanlık olması da dengelenerek oyuncuların görebileceği düzeyde bir karanlık oranı ayarlandı.
  • Oyuncuların araçlar ile yolculuk yaparken kamera kayması sorunu oldukça can sıkıyordu. Güncelleme ile bu ve buna benzer çok sayıda problem ortadan kaldırıldı.
  • Oyun haritası ve oyun modları üzerinde de çok önemli olmayan ufak değişikliklere gidildi.

Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *