Battlefield 1 İçin Üzücü Haber

1. Savaşı temasını Battlefield oyun serisine katan Battlefield 1 oyunu iki senedir oyun dünyasının en sevilen oyunlarından biri olmayı başarıyor.

Hem tek kişilik modu hem de çevrim içi oyun modu sayesinde farklı içerikleri oyuncularla buluşan oyun yapımcı firma DICA tarafından tüm desteği kesiliyor. DICE tarafından yapılan son açıklamada Battlefield 1 desteğinin kaldırılacağı belirtildi.

[ilgiliicerik icerik_id=”15771″]

Battlefield 1 İçin Üzücü Haber Oyun Haberleri

Yapılan açıklamada oyuna yeni bir güncellemenin gelmeyeceğinden bahsediliyor, oyunda bulunan içeriklerin ve çevrim içi oyun özelliklerinin aynı şekilde yoluna devam edeceği belirtiliyor. DICE desteğinin Haziran ayının sonlarına kadar devam edeceğini de belirtti.

Oyun dünyasında DICE’ın Battlefield 1’ın üstünden elinin çekmesinin en büyük sebebi ise Battlefield serisine yeni eklenecek olan Battlefield 5’in olması en büyük etkenlerden. DICE ekibi artık Battlefield 5’e odaklanmış durumda. 2. Dünya Savaşı Battlefield 5 ile gelecek.

[ilgiliicerik icerik_id=”12645″]

Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ya arkadaş anlamıyorum nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz.henüz kesin bir açıklama dahi yok siz sanki fragmanları yayınlanmış gibi 2. Dünya savaşı olacak diyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı