TeknoDiot
     
     
     

Battlefield 1 İçin Üzücü Haber

Battlefield 1 İçin Üzücü Haber

1. Savaşı temasını Battlefield oyun serisine katan Battlefield 1 oyunu iki senedir oyun dünyasının en sevilen oyunlarından biri olmayı başarıyor.

Hem tek kişilik modu hem de çevrim içi oyun modu sayesinde farklı içerikleri oyuncularla buluşan oyun yapımcı firma DICA tarafından tüm desteği kesiliyor. DICE tarafından yapılan son açıklamada Battlefield 1 desteğinin kaldırılacağı belirtildi.

[ilgiliicerik icerik_id=”15771″]

Battlefield 1 İçin Üzücü Haber

Yapılan açıklamada oyuna yeni bir güncellemenin gelmeyeceğinden bahsediliyor, oyunda bulunan içeriklerin ve çevrim içi oyun özelliklerinin aynı şekilde yoluna devam edeceği belirtiliyor. DICE desteğinin Haziran ayının sonlarına kadar devam edeceğini de belirtti.

Oyun dünyasında DICE’ın Battlefield 1’ın üstünden elinin çekmesinin en büyük sebebi ise Battlefield serisine yeni eklenecek olan Battlefield 5’in olması en büyük etkenlerden. DICE ekibi artık Battlefield 5’e odaklanmış durumda. 2. Dünya Savaşı Battlefield 5 ile gelecek.

[ilgiliicerik icerik_id=”12645″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


NBA 2K Playgrounds 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Uğur Aydemir

Steam’den Şubat Ayına Özel İndirim! (Lunar New Year)

Buğra Noyan

Gizli Görevlere Meydan Oku!

Hüseyin Ceylan

1 yorum

Avatar
Cengizhan 28 Nisan 2018 at 23:08

Ya arkadaş anlamıyorum nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz.henüz kesin bir açıklama dahi yok siz sanki fragmanları yayınlanmış gibi 2. Dünya savaşı olacak diyorsunuz.

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.