TeknoDiot
     
     
     

Avengers: Infinity War İlk Fragmanı Yayınlandı!

Avengers: Infinity War İlk Fragmanı Yayınlandı!

Marvel sinematik evrenin en sevilen kahramanlarını bir araya getiren Avengers serisi yeni filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

İşte merakla beklenen Avengers: Infinity War ilk fragmanıyla karşımızda! 2018 yılında vizyona girecek olan Avengers Infinity War için Marvel Studios ilk fragmanı yayınladı.

Uzun bir süredir merakla beklenilen yeni Avengers filminin yönetmen koltuğunda Captain America: Winter Soldier ve Captain America: CivilWar’un da yönetmenleri olan Anthony ve Joe Russo oturuyor.

Avengers ve Guardians of the Galaxy ekiplerinin bir araya geleceği filmde, Marvel çizgi romanlarının en güçlü kötülerinden olan Thanos ile karşı karşıya gelecekler. İki bölüm olarak seyirci karşısına çıkacak Avengers serisinin sonsuzluk savaşı temalı “Infinity War” hikayesi 2018 ve 2019 yıllarında gösterime girecek.

Sözü fazla uzatmadan Avengers: Infinity War fragmanıyla sizleri baş başa bırakalım.

Kaynak: SDN

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Mıknatıslı Dronelar Uçuş Sırasında Birbirleriyle Bağlantı Kurabilecek

Buğra Noyan

Seven Knight’ta 4. Yıl

Umut Bilgen

Samsung Galaxy Note 8, Teste Görüldü!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.