TeknoDiot
   
   

Avengers: Infinity War İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Avengers: Infinity War İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Marvel Studios’un 10 yıllık emeği ve çabası artık sona yaklaşıyor. Yenilmezler serisinin son filmi olacak olacak olan Avengers: Infinity War (Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı) tüm yenilmezleri bir araya topluyor.

Avengers Infinity War 15 Nisan’da vizona girecek. Yeni yayınlanan fragman oldukça kısa olduğunu söyleyebiliriz. ilk yayınlanana göre ilginç bir devam senaryosu işliyor. Kahramanları bu kez yapacakları büyük savaşa hazırlanırken görüyoruz. İlk görüntülerde sonda sürpriz olan Galaksinin Koruyucuları’da bu kez kendilerine çok daha fazla yer buluyorlar.

Marvel Studios’un 10 yıldır süredir üzerinde çalıştığı Avengers Infinity War filmi bu yılın en çok beklenen filmlerinden bir tanesi olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı’nın (Avengers: Infinity War) yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.