Sinema HaberleriTeknoloji Haberleri

Avengers: Infinity War İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Marvel Studios’un 10 yıllık emeği ve çabası artık sona yaklaşıyor. Yenilmezler serisinin son filmi olacak olacak olan Avengers: Infinity War (Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı) tüm yenilmezleri bir araya topluyor.

Avengers Infinity War 15 Nisan’da vizona girecek. Yeni yayınlanan fragman oldukça kısa olduğunu söyleyebiliriz. ilk yayınlanana göre ilginç bir devam senaryosu işliyor. Kahramanları bu kez yapacakları büyük savaşa hazırlanırken görüyoruz. İlk görüntülerde sonda sürpriz olan Galaksinin Koruyucuları’da bu kez kendilerine çok daha fazla yer buluyorlar.

Marvel Studios’un 10 yıldır süredir üzerinde çalıştığı Avengers Infinity War filmi bu yılın en çok beklenen filmlerinden bir tanesi olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı’nın (Avengers: Infinity War) yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı