teknodiot.com
   
     

ASUS’dan Dünyanın İlk RGB Aydınlatmalı Kavisli Monitörü Geldi!

ASUS'dan Dünyanın İlk RGB Aydınlatmalı Kavisli Monitörü Geldi! Bilgisayar Haberleri Donanım Haberleri Teknoloji Haberleri

Teknoloji devi olan ASUS’dan dünyada bir ilk geldi. ASUS, yeni oyunu monitörünü tanıttı. Bakalım oyuncu monitörü nasılmış.

ASUS firmasından 1 ms tepki süresi ve hız arttırılabilir 165 Hz görüntü tazeleme oranıyla ASUS ROG Swift PG27VQ tanıttı. ASUS ROG Swift PG27VQ monitörü ASUS firmasının RGB aydınlatma sistemine sahip ilk kavisli oyuncu monitörü olduğununda altını çizmek lazım.

:: Haftanın PC Duvar Kağıtları #6

:: Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Ekran Değişim Fiyatı Ne Kadar?

ASUS'dan Dünyanın İlk RGB Aydınlatmalı Kavisli Monitörü Geldi! Bilgisayar Haberleri Donanım Haberleri Teknoloji Haberleri

27 inçlik 2560×1440 piksel çözünürlüğe sahip olan ASUS ROG Swift PG27VQ, 2D modunda 165Hz seviyesine hız aşırtılabiliyor. 3D modunda ise monitör 120Hz seviyesinde kalıyor. ASUS ROG Swift PG27VQ’nün NVIDIA G-Sync teknolojisine de sahip olduğununda altını çizelim. NVIDIA Ultra Low Motion Blur teknolojisi sayesinde hareket halindeki görüntüler daha net ve akıcı hale getirilebiliyor.

ASUS ROG Swift PG27VQ, ayrıca ROG Light Signature projeksiyon kiti sayesinde de masa yüzeyine aydınlatma efekti yansıtmakta.GamePlus kısayol tuşu, içlerinde farklı oyunlara uygun dört adet nişangah, zamanlayıcı, saniye başına kare sayacı ve birden fazla ekranı zahmetsizce hassas bir şekilde sıralamak için idial bir yöntem gibi gözüküyor. Bu monitör 799 dolar fiyat etiketine sahip.