«
ASUS ZenFone 4 Serisinin Fiyatı ve Çıkış Tarihleri Belli Oldu Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Bildiğiniz üzere ASUS ZenFone 4 ailesi tanıtılmıştı. Şimdide bu ailede yer alan ZenFone 4 modellerinin çıkış tarihi ve fiyatları belli oldu.

Kamera üzerinde önemli gelişmelere adım atan ASUS, çok ses getirmesini beklediği yeni ZenFone 4 serisi ülkemizde de piyasaya çıkıyor. Peki ne zaman piyasaya çıkacak? İşte bu sorunun cevabı hemen aşağıda yer alıyor.

Ancak şunu söyleyelim bazı ZenFone 4 modelleri ülkemizdeki raflarda yerini almayacak. ZenFone 4 akıllı telefon serisi önce Tayvan’da sonra İtalya’da yapılan etkinliklerle tanıtıldı. ASUS’un ZenFone 4 serisinin tanıtım sözü ise “We Love Photo” olmuş durumda.

:: ZenFone 4 Selfie Pro Detayları!

:: ZenFone 4 Selfie Detayları!

:: ZenFone 4 Pro Detayları!

:: ZenFone 4 Detayları!

:: ZenFone 4 Max ve Max Pro Detayları!

ASUS ZenFone 4 Serisinin Fiyatı ve Çıkış Tarihleri Belli Oldu Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

ASUS’un ZenFone 4 ailesinde bulunan ZenFone 4, ZenFone 4 Live, ZenFone 4 Selfie, ZenFone 4 Selfie Pro, ZenFone 4 Pro, ZenFone 4 Max ve ZenFone 4 Max Pro modelleri yer alıyor peki bu cihazların fiyatları nedir? İşte ZenFone 4 Ailesinin fiyatları. Bu modeller 2017’nın Ekim ayının sonlarına doğru gelmesi bekleniyor.

  • ASUS ZenFone 4:  2699 ₺
  • ASUS ZenFone 4 Max: 1399 ₺
  • ASUS ZenFone 4 Live: 899 ₺
  • ASUS ZenFone 4 Pro: 4000 ₺

Ülkemize de yukarıda fiyatları belli olan ASUS ZenFone 4 modelleri gelmesi bekleniyor. Bir çok modeli olmasına rağmen ülkemize 4 adet model gelecek gibi görünüyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *