ASUS ZenFone 4 Serisinin Fiyatı ve Çıkış Tarihleri Belli Oldu

Bildiğiniz üzere ASUS ZenFone 4 ailesi tanıtılmıştı. Şimdide bu ailede yer alan ZenFone 4 modellerinin çıkış tarihi ve fiyatları belli oldu.

Kamera üzerinde önemli gelişmelere adım atan ASUS, çok ses getirmesini beklediği yeni ZenFone 4 serisi ülkemizde de piyasaya çıkıyor. Peki ne zaman piyasaya çıkacak? İşte bu sorunun cevabı hemen aşağıda yer alıyor.

Ancak şunu söyleyelim bazı ZenFone 4 modelleri ülkemizdeki raflarda yerini almayacak. ZenFone 4 akıllı telefon serisi önce Tayvan’da sonra İtalya’da yapılan etkinliklerle tanıtıldı. ASUS’un ZenFone 4 serisinin tanıtım sözü ise “We Love Photo” olmuş durumda.

:: ZenFone 4 Selfie Pro Detayları!

:: ZenFone 4 Selfie Detayları!

:: ZenFone 4 Pro Detayları!

:: ZenFone 4 Detayları!

:: ZenFone 4 Max ve Max Pro Detayları!

ASUS ZenFone 4 Serisinin Fiyatı ve Çıkış Tarihleri Belli Oldu

ASUS’un ZenFone 4 ailesinde bulunan ZenFone 4, ZenFone 4 Live, ZenFone 4 Selfie, ZenFone 4 Selfie Pro, ZenFone 4 Pro, ZenFone 4 Max ve ZenFone 4 Max Pro modelleri yer alıyor peki bu cihazların fiyatları nedir? İşte ZenFone 4 Ailesinin fiyatları. Bu modeller 2017’nın Ekim ayının sonlarına doğru gelmesi bekleniyor.

  • ASUS ZenFone 4:  2699 ₺
  • ASUS ZenFone 4 Max: 1399 ₺
  • ASUS ZenFone 4 Live: 899 ₺
  • ASUS ZenFone 4 Pro: 4000 ₺

Ülkemize de yukarıda fiyatları belli olan ASUS ZenFone 4 modelleri gelmesi bekleniyor. Bir çok modeli olmasına rağmen ülkemize 4 adet model gelecek gibi görünüyor.

Göz atın:   ASUS ZenFone 5 Erken Gelebilir!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu