ASUS ZenFone 4 Serisinin Fiyatı ve Çıkış Tarihleri Belli Oldu - TeknoDiot.com

ASUS ZenFone 4 Serisinin Fiyatı ve Çıkış Tarihleri Belli Oldu

Abone Ol 

Bildiğiniz üzere ASUS ZenFone 4 ailesi tanıtılmıştı. Şimdide bu ailede yer alan ZenFone 4 modellerinin çıkış tarihi ve fiyatları belli oldu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Kamera üzerinde önemli gelişmelere adım atan ASUS, çok ses getirmesini beklediği yeni ZenFone 4 serisi ülkemizde de piyasaya çıkıyor. Peki ne zaman piyasaya çıkacak? İşte bu sorunun cevabı hemen aşağıda yer alıyor.

Ancak şunu söyleyelim bazı ZenFone 4 modelleri ülkemizdeki raflarda yerini almayacak. ZenFone 4 akıllı telefon serisi önce Tayvan’da sonra İtalya’da yapılan etkinliklerle tanıtıldı. ASUS’un ZenFone 4 serisinin tanıtım sözü ise “We Love Photo” olmuş durumda.

:: ZenFone 4 Selfie Pro Detayları!

:: ZenFone 4 Selfie Detayları!

:: ZenFone 4 Pro Detayları!

:: ZenFone 4 Detayları!

:: ZenFone 4 Max ve Max Pro Detayları!

ASUS ZenFone 4 Serisinin Fiyatı ve Çıkış Tarihleri Belli Oldu

ASUS’un ZenFone 4 ailesinde bulunan ZenFone 4, ZenFone 4 Live, ZenFone 4 Selfie, ZenFone 4 Selfie Pro, ZenFone 4 Pro, ZenFone 4 Max ve ZenFone 4 Max Pro modelleri yer alıyor peki bu cihazların fiyatları nedir? İşte ZenFone 4 Ailesinin fiyatları. Bu modeller 2017’nın Ekim ayının sonlarına doğru gelmesi bekleniyor.

  • ASUS ZenFone 4:  2699 ₺
  • ASUS ZenFone 4 Max: 1399 ₺
  • ASUS ZenFone 4 Live: 899 ₺
  • ASUS ZenFone 4 Pro: 4000 ₺

Ülkemize de yukarıda fiyatları belli olan ASUS ZenFone 4 modelleri gelmesi bekleniyor. Bir çok modeli olmasına rağmen ülkemize 4 adet model gelecek gibi görünüyor.

Göz atın:   NASA, Japon Astronotlarının Aya Gönderilmesini Önerdi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL