ASUS ZenFone 4 Pro Geliyor!

Abone Ol 

Mobil pazarda kendine yer edine bilen markalardan biri olan ASUS’un yeni amiral gemisi geliyor.

ASUS ZenFone 4 Pro, test arcı olan GFX Bench’te görüldü. Sızan bilgilere göre ZenFoone 4 Pro, canavarmışta haberimiz yok. ZenFone 4 Pro’ya canavar desek hiç de yanlış olmaz. 17 Ağustos tarihinde ASUS‘un birçok yeni ZenFone modelini duyurması bekleniyor.

 

ASUS ZenFone 4 Pro Geliyor!

 

Onun Adı Canavar: ZenFone 4 Pro

17 Ağustos tarihinde tanıtılacak olan ZenFone modelleri ise şöyle; Zenfone 4, Zenfone 4 Selfie, Zenfone 4 Selfie Pro ve Zenfone 4 Max modelleri yer alıyor. Yanı sıra canavar olarak adlandırılan Zenfone 4 Pro amiral gemisi de yer alacak tabi ki. GFX Bench testinde görüntülenen ASUS ZenFone 4 Pro’nun özellikleri ise şöyle sıralanıyor. Qualcomm‘un Snapdragon 835 işlemcisi yer alıyor. ZenFone 4 Pro‘da 6GB RAM ve 64GB dahili depolama hafızası yer almakta. Arka kamerası 12 MP ve çift arka kamera yer alıyor. 8 MP ön kamerası bulunuyor. İşletim sistemi olarak da en son Android sürüm olan Android 7.1.1 ile gelecek. ASUS ZenFone 4 Pro, 650 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Göz atın:   Game of Thrones Hayranlarını Sarsan Ölüm Haberi!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu