«
Assassin’s Creed Origins’in 4K Çıkış Fragmanı Yayınlandı Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri

Bugün çıkışı gerçekleşen ve bugünden itibaren indirilebilir durumda olan Assassin’s Creed Origins’in 4K çıkış fragmanı yayınlandı.

Bugün oyuncular için indirilebilir durumda olan Assassin’s Creed Origins bugün çıkışını gerçekleştirdi. PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformunda çıkış yapacak Assassin’s Creed, Origins’in hikayesine odaklandığı 4K fragmanı ile karşımızda.

:: Assassin’s Creed Origins’in Sistem Gereksinimleri

:: Assassin’s Creed Origins Hakkında Bilmedikleriniz

Bilmeyenler için söyleyelim, Ubisoft’un Assassin’s Creed, Origins bir yıl ertelenmişti ve bugün çıkışını gerçekleştirdi. Ubisoft’un medarı iftiharı Assassin’s Creed bu sefer bizi antik Mısır’da bekliyor olacak. Assassin’s Creed Origins’de oyuncuları gladyatör savaşları, çöllerde kullanılan develer ve daha birçok ayrıntı muhteşem bir deneyim bekliyor. İşte Assassin’s Creed Origins’in 4K fragmanı!


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *