Assassin’s Creed Origins’in 4K Çıkış Fragmanı Yayınlandı - TeknoDiot.com

Assassin’s Creed Origins’in 4K Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Abone Ol 

Bugün çıkışı gerçekleşen ve bugünden itibaren indirilebilir durumda olan Assassin’s Creed Origins’in 4K çıkış fragmanı yayınlandı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Bugün oyuncular için indirilebilir durumda olan Assassin’s Creed Origins bugün çıkışını gerçekleştirdi. PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformunda çıkış yapacak Assassin’s Creed, Origins’in hikayesine odaklandığı 4K fragmanı ile karşımızda.

:: Assassin’s Creed Origins’in Sistem Gereksinimleri

:: Assassin’s Creed Origins Hakkında Bilmedikleriniz

Bilmeyenler için söyleyelim, Ubisoft’un Assassin’s Creed, Origins bir yıl ertelenmişti ve bugün çıkışını gerçekleştirdi. Ubisoft’un medarı iftiharı Assassin’s Creed bu sefer bizi antik Mısır’da bekliyor olacak. Assassin’s Creed Origins’de oyuncuları gladyatör savaşları, çöllerde kullanılan develer ve daha birçok ayrıntı muhteşem bir deneyim bekliyor. İşte Assassin’s Creed Origins’in 4K fragmanı!

Göz atın:   Windows 10'da Dosyaları Yedekleme Nasıl Yapılır?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL