Assassin's Creed Origins Oyuncularına Güzel Haber! - TeknoDiot.com

Assassin’s Creed Origins Oyuncularına Güzel Haber!

Abone Ol 

Assassin’s Creed Origins‘in oyun içi kutuları gerçek parayla satın alınamayacak. İşte haberin detayları.

Ubisoft, olaya noktayı koydu ve oyuncuların yüreğine su serpen bir açıklamada bulundu. Oyun içinde gerçek paranın geçen Star Wars Battlefront II ve Shadow of Mordor bu konuda büyük tepki çekmişti.

Assassin’s Creed Origins‘te de eşya kutuları olacak tabi ki ancak bu kutular sadece oyun içinde geçerli yani oyun parasıyla satın alınabilecekler. Gerçek parayla bu kutuları satın alamayacağız. Bazı oyuncuların imkanı var bazılarının yok alım için. Ubisoft yeni oyununda bu kararı gerçekleştirmesi gerçekten iyi oldu diyebiliriz.

:: CS:GO’ya Yeni Dust 2 Geliyor!

:: GTA 5’i 10K 60 FPS Oynadılar!

Assassin’s Creed Origins’te gezgin bir pazarcı var ve bu genç tüccarın adı da Heda. Kendisi “Heka Sandığı” satıyor ve tabii sandıktı, kutuydu dediğiniz an kafalarda tehlike çanları çalmaya başlıyor. Heda’da bulunan sandıkların 3000 Drachma (oyun içi para) karşılığında satıyor. Para biriktirmeyi seven oyuncular için paralarını harcamalarını sağlayacak bir sistem var. Anlayacağınız oyun içi para ile her şey yapılacak. Sadece oyuncular oyuna para verecekler.

Göz atın:   Yeni Assassin's Creed Oyunu Ne Zaman Gelecek?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu