Assassin's Creed Dynasty Sızdırıldı - TeknoDiot.com

Assassin’s Creed Dynasty Sızdırıldı

Abone Ol 

Assassin’s Creed Origins özellikle Mısır teması ile oldukça sevilmişti. Oyunun en iyi yönlerinden birisi de çöküşte olan seriyi adeta toparlaması oldu. En azından serinin gidişatı için biraz daha umutlandığımızı söyleyebiliriz. İşte Origins üzerinden daha birkaç ay geçmişken ve oyunun hikaye paketleri gelmeye devam ediyorken yeni Assassin’s Creed oyunu için sızıntılar gelmeye başladı bile.

Yeni Assassin’s Creed oyunu için sızıntılar gelmeye başladı

Üstelik ortaya çıkan bu bilgilerin önemli bir dayanağı da bulunuyor. Playstation Universe sitesinin haberine göre serinin yeni oyunu Assassin’s Creed: Dynasty adı ile çıkacak. Tabi bu isim aklımıza birçok oyuncunun olduğu gibi Çin’i getiriyor. Zaten bu isimle birlikte oyunun Çin’deki hanedanlıklar zamanında geçebileceğine dair dedikodular da ortaya çıkmaya başlamış.

Bu sızıntının kaynağı olarak ise daha önce FIFA, Call of Duty ve Resident Evil gibi yapımlarda da yer alan ve bu oyunların animasyonları üzerine çalışan Technicolor firması gösteriliyor. Firma bu oyunların yanı sıra Ubisoft’un bazı önemli yapımlarında da yer almış. Serinin daha önce Çin’de 1526 yılında geçen bir yan oyunu da Assassin’s Creed: China adı ile yayınlanmıştı.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Kaynak: MK

 

Göz atın:   Far Cry 5 İçin İlk Haftadan Dudak Uçuklatan Satış Rakamları!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu