teknodiot.com
   
     

Assassin’s Creed Dynasty Sızdırıldı

Assassin's Creed Dynasty Sızdırıldı Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri

Assassin’s Creed Origins özellikle Mısır teması ile oldukça sevilmişti. Oyunun en iyi yönlerinden birisi de çöküşte olan seriyi adeta toparlaması oldu. En azından serinin gidişatı için biraz daha umutlandığımızı söyleyebiliriz. İşte Origins üzerinden daha birkaç ay geçmişken ve oyunun hikaye paketleri gelmeye devam ediyorken yeni Assassin’s Creed oyunu için sızıntılar gelmeye başladı bile.

Yeni Assassin’s Creed oyunu için sızıntılar gelmeye başladı

Üstelik ortaya çıkan bu bilgilerin önemli bir dayanağı da bulunuyor. Playstation Universe sitesinin haberine göre serinin yeni oyunu Assassin’s Creed: Dynasty adı ile çıkacak. Tabi bu isim aklımıza birçok oyuncunun olduğu gibi Çin’i getiriyor. Zaten bu isimle birlikte oyunun Çin’deki hanedanlıklar zamanında geçebileceğine dair dedikodular da ortaya çıkmaya başlamış.

Bu sızıntının kaynağı olarak ise daha önce FIFA, Call of Duty ve Resident Evil gibi yapımlarda da yer alan ve bu oyunların animasyonları üzerine çalışan Technicolor firması gösteriliyor. Firma bu oyunların yanı sıra Ubisoft’un bazı önemli yapımlarında da yer almış. Serinin daha önce Çin’de 1526 yılında geçen bir yan oyunu da Assassin’s Creed: China adı ile yayınlanmıştı.

Kaynak: MK

 


1 yorum

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 2 Şubat 2018 at 18:55

Müthişmiş 🙂

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.