Arap Düğününde Damat Tarafı Davetlilere iPhone 8 Dağıttı! - TeknoDiot.com

Arap Düğününde Damat Tarafı Davetlilere iPhone 8 Dağıttı!

Abone Ol 

 Buna benzer bir olay hakkında sizlere dün bir haber paylaşmıştık. Arap düğününde iPhone 8 dağıtıldı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Arap zenginliği diye bir şeyin olduğunu herkes biliyordur. Petrol zengini Araplar, bu sefer teknoloji gündemine konu oldular. Bu sefer bir düğünde erkek tarafı tüm ziyaretçilere Apple’ın son çıkan iPhone modellerinden bir tanesi olan iPhone 8 modeli dağıttı.

:: Uçakta Yolculara 200 Tane Galaxy Note 8 Hediye Edildi

Düğündeki görevliler, ellerinde yüzlerce kapalı kutu iPhone 8 modelleri ile salona giriş yapması ile başlayan video, izleyenleri bile heyecanlandırıyor. Şöyle bir kavram vardır affedersiniz ağızımın suyu aktı derler demek ki buna benzer olaylar için kullanılıyor. Gözü gönlü açık olan erkek tarafının tercih ettiği renk ise Arapların en çok sevdiği altın rengini tercih etmiş. Altın rengi iPhone 8’ler söylenen göre düğüne katılan herkese dağıtılmış. İşte “o düğünde bende olacaktım var ya” dedirten o görüntüler.

 

Göz atın:   Apple, Huawei'nin Yerine Geçebilir!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL