Apple’ın Tüm iPhone Modelleri Karşı Karşıya!

Apple, dünyaya ilk iPhone modelini tanıtmasının üstünden tam on sene geçti. Zaten 10. yıla özel iPhone X modelini duyurmuştu.

Apple markası insanlar tarafından çok çok sevildi. Tam on yıl geçti peki bu süreçte iPhone modelleri bir çok değişikliğe gitti. Tasarım ve özellik anlamında ancak en çok tasarım konusunda kullanıcılardan hem olumlu hemde olumsuz eleştiri aldılar.

Bu süreçte Apple’ın gözdesi olan iPhone değişti ve gelişti. EverythingApplePro YouTube kanalı Bir video yayınladı ve videoda orijinal iPhone’dan yakın zamanda satışa çıkan iPhone 8 Plus’a kadar tüm modeller yer alıyor.

:: iPhone X, Almanya ve Amerika’da Fiyatı Ne Kadar?

:: iPhone X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

:: iPhone X Stokları Sınırlı Olabilir!

Tahmin edebileceğiniz üzere ilk açılan cihazlar iPhone 8 ve iPhone 8 Plus oluyor. En son açılan ise cihaz ise iPhone 4S. Ardından benchmark uygulamaları kullanıyor. Diğer şeylerin detaylarını vermeden sizleri video ile baş başa bırakıyoruz.

Buğra Noyan905 Posts

<p>TeknoDiot.com’un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı. Diğer girişimi ise; voilente.com</p>

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register