Apple’ın OLED Televizyonu Sızdı!

Teknoloji devi olan Apple’ın bir tek televizyon işine girmediği kalmıştı. Şimdiler de ise Apple OLED TV için çalışmalarını sürdürüyor. 

Benjamin Geskin tarafından paylaşılan tweet’le doğrulanan bu görseller çok bulanık oldukları için, televizyonun görüntü kalitesi belli olmuyor bundan dolayı da henüz bir açıklama gerçekleştiremiyoruz. Apple’ın yeni amiral gemisi olacak olan iPhone 8‘in görselleri de fabrika hattında görüntülenip bu görüntüleri de Çin’in popüler sosyal medya adresi olan Weibo‘da sızmıştı.

Apple OLED Televizyon Yolda!

iPhone 8’in olayından sonra şimdi de Weibo’da Apple’ın OLED Televizyon görüntüleri sızdırıldı. 60 inçlik OLED Apple TV olduğu söyleniyor. Apple’ın OLED TV’si OLED olduğundan dolayı pekte kötü sayılmaz.

 

Apple‘ın bu televizyonu 60 inç yani 152 ekran olacağı kulaktan kulağa yayılmakta. Apple‘ın bu televizyon üretme sevgisi 2011 yılına kadar dayanmakta. Bir çok kez 2014 yılları arasında bu tür söylentiler teknoloji gündeminde vardı ancak bu kadar net bir görsel yoktu. Şuanlık bilgiler ve görseller bu kadar.

Apple'ın OLED Televizyonu Sızdı!

Göz atın:   Dergilik Bu Yaz Yüzümüzü Güldürecek
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu