Apple'dan Yeni iPhone X Reklamı!

Apple’dan Yeni iPhone X Reklamı!

Abone Ol 

Apple’dan yeni bir iPhone X reklamı geldi. Yayınlanan reklam Portre Aydınlatma odaklı iPhone X reklamı olduğunu baştan söylemek gerek.

Apple, özellikleri ve fiyatı ile epeyce konuşulan iPhone’un 10. yılına özel piyasaya sürdüğü iPhone X için yeni bir reklam filmi yayınladı. Yeni yayınlana iPhone X reklamında sadece iPhone X üzerinde durulmuyor aslında ve iPhone 8 Plus‘a özel olan Portre Aydınlatma Modu üzerinde de duruluyor.

Aslında Potre modu ilk olarak 2016 yılında tanıttığı ilk çift kameralı telefonu olan iPhone 7 Plus için Portre Modu özelliğini kullanıma sunmuştu. 2016’dan bu zamana kadar gerçekten çok iyi işler çıkartan bu çift kamera Apple kullanıcıları tarafından çok sevilmişti. Bir türlü profesyonel fotoğraf makinesi işlevini de görmekte. Apple, stüdyo ortamındakine benzer ışıklandırma efektleri sunan Portre Aydınlatma özelliğini Eylül ayındaki etkinliğinde tanıttı.

Apple, Kaç Adet iPhone X Sattı?

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Şuanda sadece Portre Aydınlatma özelliği sadece iPhone X ve iPhone 8 Plus modellerinde kullanılabiliyor. Apple’da son yayınladığı iPhone X reklamında da Portre Aydınlatma özelliğinin üstüne düşmüş durumda. iPhone X ve iPhone 8 Plus modellerinde bulunan Portre Aydınlatma özelliği fotoğraf çekecek kişinin yüz özelliklerini hesaplamak için gelişmiş algoritmalar kullanıyor. Bu Portre Aydınlatma özelliğinde bir çok modd bulunuyor. Doğal Işık, Stüdyo Işığı (yüzünüzü aydınlatıyor), Sahne Işığı (dramatik gölgeler ekliyor), Kontur Işık (koyu arka plana karşı yüzünüzü aydınlatıyor) ve Sahne Işığı Mono (siyah beyaz bir görünüm veriyor) gibi farklı modlara sahip.

https://youtu.be/YleYIoIMj1I

Göz atın:   Apple, iOS 11 Kullanım Oranlarını Yayınladı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu