TeknoDiot
     
     
     

Apple’dan Yeni iPhone X Reklamı!

Apple'dan Yeni iPhone X Reklamı!

Apple’dan yeni bir iPhone X reklamı geldi. Yayınlanan reklam Portre Aydınlatma odaklı iPhone X reklamı olduğunu baştan söylemek gerek.

Apple, özellikleri ve fiyatı ile epeyce konuşulan iPhone’un 10. yılına özel piyasaya sürdüğü iPhone X için yeni bir reklam filmi yayınladı. Yeni yayınlana iPhone X reklamında sadece iPhone X üzerinde durulmuyor aslında ve iPhone 8 Plus‘a özel olan Portre Aydınlatma Modu üzerinde de duruluyor.

Aslında Potre modu ilk olarak 2016 yılında tanıttığı ilk çift kameralı telefonu olan iPhone 7 Plus için Portre Modu özelliğini kullanıma sunmuştu. 2016’dan bu zamana kadar gerçekten çok iyi işler çıkartan bu çift kamera Apple kullanıcıları tarafından çok sevilmişti. Bir türlü profesyonel fotoğraf makinesi işlevini de görmekte. Apple, stüdyo ortamındakine benzer ışıklandırma efektleri sunan Portre Aydınlatma özelliğini Eylül ayındaki etkinliğinde tanıttı.

Apple, Kaç Adet iPhone X Sattı?

Şuanda sadece Portre Aydınlatma özelliği sadece iPhone X ve iPhone 8 Plus modellerinde kullanılabiliyor. Apple’da son yayınladığı iPhone X reklamında da Portre Aydınlatma özelliğinin üstüne düşmüş durumda. iPhone X ve iPhone 8 Plus modellerinde bulunan Portre Aydınlatma özelliği fotoğraf çekecek kişinin yüz özelliklerini hesaplamak için gelişmiş algoritmalar kullanıyor. Bu Portre Aydınlatma özelliğinde bir çok modd bulunuyor. Doğal Işık, Stüdyo Işığı (yüzünüzü aydınlatıyor), Sahne Işığı (dramatik gölgeler ekliyor), Kontur Işık (koyu arka plana karşı yüzünüzü aydınlatıyor) ve Sahne Işığı Mono (siyah beyaz bir görünüm veriyor) gibi farklı modlara sahip.

https://youtu.be/YleYIoIMj1I

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Dead Space 2 Added To EA Access Vault For Xbox One

Buğra Noyan

Samsung’dan Türkiye’nin Global Yolculuğuna Destek

Uğur Aydemir

Android 11 R, Pixel 2XL’de Çalışır Halde Görüntülendi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.