Apple’dan Yeni Bir YouTube Kanalı!

Pazartesi günü YouTube’da sesizce resmi bir Apple Support YouTube adlı bir kanal açıldı. İşte kanal hakkında tüm detaylar.

Apple’ın yeni YouTube kanalının neden açıldığını kanalın isminden anlayabilirsiniz. Türkçeye çevrildiği zaman Apple Destek adında ki bu kanalda Apple ürünleri ve genel olarak çoğunlukla da iPhone için püf noktalar ve ip uçlarını açıklayan videolar bulunmakta.

Apple'dan Yeni Bir YouTube Kanalı!

Bazı videolar, ekran görüntüsü nasıl çekileceği tarzında iPhone telefonların ince özelliklerini anlatırken bazı videolarda ise klavyeden Apple‘ın GIF kitaplığına nasıl ulaşılacağı gibi az bilinen özellikler anlatılmakta. Apple’ın bu kanalı açmasıyla birlikte resmi bir kanal üzerinden iPhone kullanıcılarına rehberlik sunmakta.

https://teknodiot.com/samsung-galaxy-s9un-en-net-goruntusu-sizdi-6773.html

Apple son zamanlarda kullanışlı videoların çoğunu yapmakta. iPhone X‘e odaklanan ve arayüzünde değişiklikler yapan bir video da yayınlayan Apple geçen sene açtığı Apple Support isimli Twitter hesabı ile müşteri hizmetlerini sosyal medyaya aktardı denilebilir. Apple’ın yeni kanalı için tıklayın.

Göz atın:   LG'den Yeni Nesil Taşınabilir Hoparlör: LG XBOOMGo PL
Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu