TeknoDiot
     
     
     

Apple’dan Uygun Fiyatlı MacBook Geliyor!

Apple'dan Uygun Fiyatlı MacBook Geliyor!

Apple’ın sevilen popüler laptop serisi MacBook’un 13 inçlik versiyonunun uygun fiyatlısı mı geliyor yoksa? Apple, bu yılın ikinci yarısında giriş seviyesi yeni bir 13 inç MacBook modeli ile geliyor.

Apple‘ın yeni yıl planlarında birde MacBook var. Yeni MacBook modelleri ile piyasada yerini alacak olan Apple, birde giriş seviyesine yakın uygun fiyatlı 13 inçlik MacBook modeli tanıtması bekleniyor. Bu durumda MacBook Air içinse yolun sonu gözüktü. Aslında bu çıkacak model ile birlikte Apple’ın ince tanımlı MacBook Air’e veda edeceğiz. Yeni 13 inç MacBook geliyor, MacBook Air gidiyor da diyebiliriz. 13 inç MacBook Air modelinin yerini alacağı söylenen uygun fiyatlı model olacak olan 13 inçlik yeni MacBook bakalım satışları nasıl ilerleyecek.

ASUS’tan Çok Hafif ZenBook 13 Modeli Geldi!

Apple'dan Uygun Fiyatlı MacBook Geliyor!

Yeni uygun fiyatlı 13 inçlik MacBook modeli için General Interface Solution (GIS) adlı şirketin daha fazla LCD ekran siparişi alacağı belirtiliyor. Bu şirket (GIS) şuanda ayda 300 bin adet modül sağlıyor.

Apple’ın yeni siparişlerle birlikte bu rakamı yıl sonuna kadar 600 bin adede çıkaracağı ifade ediliyor. Yeni 13 inçlik MacBook modelinin uygun fiyatlı olacağının da altı çiziliyor. 13 inçlik yeni MacBook modeli oldukça uygun olacağı söylenmekte. Tahmini satış fiyatı ise 999 dolar olacağı söylenmekte ancak henüz bir resmi açıklama yok. Teknoloji devi Apple’ın yeni MacBook modeli ile satışlarını daha da arttırmayı başaracak mı?

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


120 TL’ye Makrolu ve RGB’li Oyuncu Faresi: Rampage Howl

Buğra Noyan

MSI Ürünlerinde Dev İndirim Başladı

Buğra Noyan

CS:GO’da 61.000 Dolarlık Silah Çıkartıldı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.