Apple’dan iPhone X İçin Özel Kılıf!

Apple’ın iki gün önce tanıttığı yeni amiral gemisi iPhone X’in özel kılıfını satışa sunmaya hazırlanıyor. İşte kılıf hakkında detaylar.

Apple, yeni iPhone modelleri iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X‘i tanıttı. Apple’dan bu modellerin içinde en yüksek performansı amiral gemi en pahalısı iPhone X için özel kılıf üretimine geçmiş bile.

Yakın zamanda yeni iPhone modelleri raflarda yerini alacak. Telefonlarda alüminyum yerine cam malzeme kullanılması telefonların daha çok korunmasına sebep olmakta. En son cam tasarımı iPhone 4 ve 4S modellerinde görmüştük. iPhone X için “Leather Folio” isminde ki bir kılıf üretildi. Deri tasarıma sahip olan ilk kılıfımız, ön ve arka kısmını tamamen kaplar ve ön kapak açıldıktan sonra telefonun ekranı otomatik olarak açılır.

:: iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in Tüm Detayları

Leather Folio adındaki kılıf kablosuz şarj desteğini desteklemekte. Apple iPhone X Leather Folio kılıfı 99$ ‘lık bir fiyat etiketine sahip.

Apple iPhone X için bir başka kılıf daha üretti. Bu kılıf Apple Store’larda çokça gördüğümüz kılıf. Apple, iPhone X için Silikon Kılıf’da üretmiş durumda. Orjinal ürün oldukları için normalinden de fazla fiyat etiketlerine sahipler. Özel olarak koyulaştırılmış ve işlenmiş Avrupa derisi. Bu kılıfta kablosuz şarj desteklemektedir. Kılıfın fiyatı 49$.

Buğra Noyan899 Posts

<p>TeknoDiot.com’un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı. Diğer girişimi ise; voilente.com</p>

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register