Apple'dan iPhone X İçin Özel Kılıf! - TeknoDiot.com

Apple’dan iPhone X İçin Özel Kılıf!

Abone Ol 

Apple’ın iki gün önce tanıttığı yeni amiral gemisi iPhone X’in özel kılıfını satışa sunmaya hazırlanıyor. İşte kılıf hakkında detaylar.

Apple, yeni iPhone modelleri iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X‘i tanıttı. Apple’dan bu modellerin içinde en yüksek performansı amiral gemi en pahalısı iPhone X için özel kılıf üretimine geçmiş bile.

Yakın zamanda yeni iPhone modelleri raflarda yerini alacak. Telefonlarda alüminyum yerine cam malzeme kullanılması telefonların daha çok korunmasına sebep olmakta. En son cam tasarımı iPhone 4 ve 4S modellerinde görmüştük. iPhone X için “Leather Folio” isminde ki bir kılıf üretildi. Deri tasarıma sahip olan ilk kılıfımız, ön ve arka kısmını tamamen kaplar ve ön kapak açıldıktan sonra telefonun ekranı otomatik olarak açılır.

:: iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in Tüm Detayları

Leather Folio adındaki kılıf kablosuz şarj desteğini desteklemekte. Apple iPhone X Leather Folio kılıfı 99$ ‘lık bir fiyat etiketine sahip.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Apple'dan iPhone X İçin Özel Kılıf!

Apple iPhone X için bir başka kılıf daha üretti. Bu kılıf Apple Store’larda çokça gördüğümüz kılıf. Apple, iPhone X için Silikon Kılıf’da üretmiş durumda. Orjinal ürün oldukları için normalinden de fazla fiyat etiketlerine sahipler. Özel olarak koyulaştırılmış ve işlenmiş Avrupa derisi. Bu kılıfta kablosuz şarj desteklemektedir. Kılıfın fiyatı 49$.

Apple'dan iPhone X İçin Özel Kılıf! Apple'dan iPhone X İçin Özel Kılıf!

Göz atın:   TikTok'ta Milyarlarca İnsanı Etkileyen Güvenlik Açığı Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu